1. 1.
  ordumuzun namaz kılan fotoğrafını görüp gaza gelen çomar oradaki askerin cihad mantığı ile ya da hristiyanlara karşı olan nefret ile savaşıldığını düşünecek kadar çürümüş beyine sahiptir.

  Hatta o denli ezik o denli kendine güvensizdir ki atasının ecdadının bu savaşı bileğinin hakkıyla değil de aksakallı dedelerin ve aslanların topraktan çıkıp ingilizleri öldürdüğüne inanacak kadar salaktır ve kendisine de günensizdir.

  Ey arkadaş çanakkale de o mehmetçik anavatanı için savaşmıştır. bilir ki çanakkale düşerse anavatan düşecek kendi köyü kendi anası babası bacısı da yitip gidecektir.

  doğduğu büyüdüğü ve ölmeyi düşündüğü köyü ve bildiği herkes elinden alınacaktı.

  evi için savaştı. cihad için savaşsaydı son 300 yıldır zaten kazanırdı.(!) anavatan savunması sadece bizim değil dünyada pek çok halkın geçmişinde mevcuttur ve yeri ayrı kutsal savaşlar olarak görünür.

  Çanakkale savaşı yüzyıllardır yenilen türk ordusunun ilk defa hem de destansı ve o güne kadar görülmeyen büyük bir donanmayı yine destansı bir şekilde mağlup etmesi ve ana vatanını kurtarmasının yanında ilk defa kendine güveninin yeniden dirilmesinden dolayı önemlidir.

  Mustafa kemal in dahiliği o zaman daha da düşmanca pekişmiştir.

  O asker, hristiyanlar bu ülkeye gelmesin diye değil. Köyüm yakılıp yıkılmasın ailem katledilmesin diye savaştı.

  ve bu en kutsal savaş nedenidir.

  bacısını kızını ışid e cariye olmaya gönderen çomarların bunu anlamasını beklemiyoruz.
  15 -17 ... scorpioraptor
 2. 2.
  Yarmış çomardır. Gökten zembille inen Evliyalar ile aldık çanakkale yi. Aksini söyleyen maldır. Evet.
  5 -3 ... we did it
 3. 3.
  başlığı gördükden sonra okumadım bile ne kadar zircahil insanlar var kimse göz göre göre ölüme koşmaz bu böyle biline bu ülke cihad anlayışıyla kurtarışmış müslüman ülkesidir aç defterini 10 kere yaz iyice ezberle kontrol edicem.
  3 -10 ... fuckerfuckera
 4. 4.
  ailesi için ölmek, bir çomara özgü değildir. bir babaya bir insana özgü bir davranıştır.
  1 -1 ... scorpioraptor
 5. 5.
  bir baba olarak solcu kesim 15 temmuzda neden dışarda değildi türbanlı analarımız bacılarımız fetöcülere karşı dururken siz ekmek sırasına girmediniz mi eyy bre cahil.
  1 -1 ... fuckerfuckera
 6. 6.
  15 temmuz = fetöcü olmaya devam eden ve fetöcü olmaktan vazgeçen çomarlar savaşıdır. vatan hainlerinin arasında yerimiz yok.
  2 -3 ... scorpioraptor
 7. 7.
  bu ülkeye fetöyü getiren solcu kesimdir önce bunu idrak et.
  1 -2 ... fuckerfuckera
 8. 8.
  (bkz: ne istediler de vermedik)
  ... scorpioraptor
 9. 9.
  https://i.hizliresim.com/3zDBGA.jpg
  ... fuckerfuckera
 10. 10.
  solcu kesim din üzerinde prim yapmak için yanaştığınız fetöden reiss sayesinde kurtulduk türbanlı analarımız bacılarımız hacılar dışarı çıkarken siz ekmek kuyruğuna girdiniz ülkenin yüzkaraları.

  https://i.hizliresim.com/3zDBGA.jpg
  1 -2 ... fuckerfuckera