bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  atalarının uyuduğu şehre onları ziyaret etmek, belkide türkiye'nin kurulduğu o topraklara sadece ama sadece hotel sefası için giden üniversite öğrencisidir. ben olayı izah edeyim;
  bugün dersten çıkmışım kampüsün içinde bulunan yurduma ağır ağır giderken önüme sarmaş dolaş yürüyen bir çift çıktı, görür görmez anladım ikisinde yavşak olduğunu. neyse efendim daha sonra bizim bu yavşak çift okulun çanakkale için düzenlediği gezinin afişini duvarda gördü. erkek olan kız olana gidecekmisin? diye sordu. cevap beni onlara isteyerek kulak misafiri yaptı; ne işim var dedi yavşak kız. erkek olan sandığımdan biraz daha az yavşakmış ki sordu niye öyle diyorsun ya(yavşak bir tabirle)? diye. ya ben zaten buraya 2 defa gittim ikisinde de hotel için gitmiştim gidersem de hotel için giderim yine herhalde dedi.

  evet. bunların çanakkaleye saygısı vardır yoktur beni hiç ama hiç alakadar etmez.
  beni alakadar eden şey; bir üniversite öğrencisinin bu tür çoğu insanın saygı duyduğu kalbur üstü konuları ortalık yerde, lafının nereye gideceği bilmeden konuşmasıdır efendim.
  sen belli bir yaşa gelmiş elin kalem tutmuş bir adamsın. saygı duymayabilirsin sikimde bile değil ama bu tür şeylerin bu şekilde anlatılmaması gerektiği düşüncesindeyim.
  1 -1 ... klipper