1. 1.
    Bu yalana en güzel cevabı osman pamukoğlu paşamız vermişti. 20'ye yakın yabancı kitap okudum, hiçbirisinde türk'ten başka bir şeyden bahsedilmiyordu diyor osman paşa. Bu ümmetçi yalancılar çanakkale'de arap taburları vardı diye ballandıra ballandıra anlatıyor ya mesela. Ona da cevap veriyor.
    https://youtu.be/C2sv7UEtnsY
    "Evet iki tane arap taburu vardı, iki tane de alman taburu vardı. Savaşı almanlar mı kazandı yani?" Çok doğru. Araplar ne kadar bizim kardeşimizse almanlar da o kadar kardeşimizdir demektir bu.

Çanakkale'de 34 millet varmışmış. Yok öyle bir şey. Çanakkale savaşı'nı sadece türk milleti kazandı.

Bir Ümmetçi palavrasıdır.
    7 -1 ... marjinal turk fasisti
  2. 2.
    Araplar hariç şayet arkadan vurmak için hazırlanıyorlardı. Ee ingilizlerin bir yerlerini yalamak hoşlarına gidiyordu demek ki. Şimdi de ABD nin kini.
    3 -1 ... kale3112
  3. 3.
    Orada ciddi sayıda arap olsaydı türkler değil, ingilizler kazanırdı.
    Araplar kocalarını kimseye değişmezler.
    4 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 4.
    keşke çanakkale de araplar da olsaydıda onlarıda mağlup etseydik farketmişsinizdir çanakkalede bizimle dost olacaklarını düşünmüyorum ve hatta ingilterenin savaşı kazanması için itilaf devletlerinin bile aklına gelmeyen insanlık dışı yöntemlere başvuracaklarını düşünüyorum hemde müslüman olmalarına rağmen malum çanakkale savaşı son centilmenler savaşı diye de tarihe geçer ama arap ta öyle bir kültür yok.

not: osmanlıcı adı altındaki arap seviciler gazavat-ı hayrettin paşa yı okursanız eğer orada da bir osmanlı paşası olan barbaros hayreddin paşanın sizin yere göğe sığdıramadığınız araplar hakkında neler düşündüğünü öğrenmiş olacaksınız.
    ... valjean