1. 1.
  (#1231500)'den başka diyecek çok bir şey kalmamıştır ama oyuna gelenlerle oyuna gelmek mantıksızlığının içene düşenlere selam ederim ben ayrıca...

  10 yaşındayken tanıştığım bir ermeni kız bana "siz benim dedelerimi öldürdünüz" demişti. ben de ona "ben kimseyi öldürmedim" demiştim. sonra oyun oynamaya devam etmiştik. bir sürü türk anne babada çocuklarını ötekine düşman yetiştiriyor. olan bu topraklarda yaşayan herkese oluyor. kimse vaziyete uyanmıyor. demek ki düzen böyle...
  ... zaknafien
 2. 2.
  bahsi gecen konuyu ermenilerin bile sikine takmami$ olmasi ilginc bir noktadir. demek ki biz sadece boyleyiz. gectigimiz sene amerikan pbc kanalinda ozel olarak yayinlanan ermeni soykirimi adi altinda ve ermeniler tarafindan devasa $ekilde finanse edilen belgeselde kar$i tez sunan 2 bilim adamina kar$i yapilan protestonun hududu kalmami$ti. canakkale sava$inda rum ve ya ermeni $ehit olmu$ olabilir. ne bekliyordun ki? bu topraklarda ya$iyorsa elbette gerektigi zaman $ehit olacaktir. uc noktalarda buyuk bir fedakarlik ornegi gibi lanse etmenin manasi yok zannimca, zira bir cok ermeni soykirim iddiasinin aksinin savunanlara bile tahammul edemiyorken, bizim atalarimiz canakkale sava$inda turkler icin $ehit oldu demez. humanistligin bile bokunu cikarabilen turk halkina selamlar yolluyorum. yakinda igrenip butun haklarimdan feragat edip etiyopya vatanda$i olcam.
  2 -2 ... antistar
 3. 3.
  (#1231500) entryidekiler çanakkalede ki 250 bin şehidinin ufak bir kısmı. Ne olcaktı yani onlar bu ülke de yaşadıkları halde ülkeyi savunmayacaklarmıyıdı. Artvin deki gibi kocaları cepheye giden türk kadınlarına ve kız çocuklarına tecavüzmü edeceklerdi. Sarıkamış ve etrafında yaptıkları gibi köylerimi talan mı edeceklerdi. O zaman biz de savaş sırasında yaşadığımız ülkeyi savunmayalım aksine millettin karısına kızına tecavüz edelim. Adamlar yapmaları gerkeni yapmı ve onurlu bir şekilde ölmüş.
  1 -3 ... klasnick
 4. 4.
  atalarim olmadiklari icin, onlarca yildir turkiye'nin dunya uzerinde ilerlemesine daimi kosteklik ettikleri icin, aslen azeri oldugum icin, karabag icin.. ama bunlara ragmen sikimde degil diyemedigim, her $ehit icin dua ederken kimseyi ayirmadan uzerlerine rahmet okudugum, camur atilmayan lakin okudugunu zihninde analiz etmekten uzak ki$ilerin futursuzca kustahlik yapmasina sebep olan konu. sen oturdugun yerden gozlem yap ama goremediklerini de du$un ve hatirla; lafla peynir gemisi yurumez bil artik bunu. ya da bo$ver be canim, bo$ver.

  ayrica bu ulkenin insani kadir kiymet bilir ve yeteri kadar duyarlidir. zannetme ki bu ulke icin $ehit olanin dilini, dinini, irkini kucumser.

  --alinti--
  (#1231576)
  canakkale sava$inda rum ve ya ermeni $ehit olmu$ olabilir. ne bekliyordun ki? bu topraklarda ya$iyorsa elbette gerektigi zaman $ehit olacaktir.

  --alinti--
  3 -2 ... antistar
 5. 5.
  (bkz: pkk dışarı)
  bunun alaya alınacak hiçbir yanı yoktur. gavur izmir gibi bir söylem değildir. onun yanı sıra geriye kalanlara katılmamak işten değildir.
  -1 ... goliath
 6. 6.
  bu toprağın ekmeğini yiyecek savaş olunca kaçacakmıydı dediğim insanların isimleri. bu ülke neden bu kadar geri kaldı? onlar öldü diyemi... onca ölen gencecik türk mühendisler doktorlar öğretmenler... bunların isimlerini yazın bana....evet suan bu yazılan isimlerin torunları ne yapıyor? önümüze bakalım arkadaşlar....
  (bkz: türkün türkden başka dostu yoktur)
  (bkz: var diyen yalan der)
  (bkz: bunlar ayak oyunu)
  4 -6 ... cappucino
 7. 7.
  birkaç zibidinin laflarına sinirlenip kardeşliğimizi bozamayız demek istediğim yorumlar. evet haklısın türk ün türk ten başka dostu yoktur diyen türkler in gerçekten aynı fikirde olan türkler den başka dostları yoktur, birer zavallılar. ve evet ben kürdüm, o ermeni, bu rum, ...vs, hiçbirimiz senin dostun değiliz, faşistin dostu mu olur faşistten gayrı.
  1 -2 ... berxwedan
 8. 8.
  soykırımdan bahseden ülke toparaklarında hak iddaa eden insanlarla beraber olup ben kürdüm ben ermeniyim ben rumum diyen bir kaç zibidinin ortamı germek için açtıkları başlık.
  (bkz: ben bir türküm türk doğdum türk öleceğim)
  2 -3 ... cappucino
 9. 9.
  e:şşş kardeş sizin toprakları paylaşıyoz haberin varmı?
  t:yapma yahu ermeni kardeşim bizim şurdaki araziye bırakırsın demi
  e:yapma yahu kaç dönüm
  t:neyse ben vazgeçtim en azından kardeş payı yapsak
  e:kardeş ayağı g.. ayağı demedilermi size.....
  tanım:*
  2 -2 ... cappucino
 10. 10.
  etnik bozuntuları türk milletine yamamak isteyen sentezcilerle, türkiye'yi farklı kültürlerin, farklı halkların uyum içerisinde(!) yaşadığı bir mozaik olarak gören devşirmelerin yalanıdır. kürtlerden, ermenilerden, rumlardan kahramanlar yaratıp bize dayatırlar.
  1 -3 ... shalamar