1. 98.
    memleketi temizlik hastası yaptılar. analarımız ayşe teyze gibi çantasında çamaşır suyuyla gezecek yakında. ama duuur, vallahi bırakmam şimdi sıra memleketi kanser hastası yapmakta. Utanmasa içecekleri çamaşır suyunun kanserojen klordan yapıldığı bilmiyor benim güzel anadolu analarım.
    ... olm isine baksana
  2. 99.
    çamaşırdan başka her yerde kullanılan ürün. yeri silerken, camları silerken, banyoyu yıkarken, mutfağı temizlerken, bulaşık suyunda, bulaşık makinasında, pimapen çerçevesinde... mübarek çamaşır suyu değil hayat suyu ab-ı hayat... kullanın anacım klor suyunu kullanın, onkolojide görüşürüz.
    ... dr strenc
  3. 100.
    özellikle gebeyken kesinlikle ve kesinlike uzak durulması gereken ürün. bu arkadaş mikroorganizmaların direkt olarak dna’larına saldırdığı için çocuğa ciddi zararları olabilir. efendim solumayınız, temas etmeyiniz, kaçınınız...
    ... gess huu
  4. 101.
    bir çamaşır suyu manyaklığı almış gidiyor. elimde olsa evin her yerini çamaşır suyuyla yıkarımlar, onunla duş alasım geliyolar, bulaşık makinasına bile koyuyorumlar, bardakları ondan yatırıyorumlar... arkadaşlar çamaşır suyu dediğiniz klordan yapılan bi şey, bildiğin zehir. bulunduğu ortamdaki tüm mikroorganizmaların dna’sına zarar veren, yok enden bir şey. kanser yapar kanser...
    ... bozuk duvar saati
  5. 102.
    ingiltere’de 30 yıl boyunca yapılan bir araştırmada koah yaptığı sonucuna varılan ürün. her gün çamaşır suyu kullanan 55 binden fazla hemşire üzerinde çalışmışlar ve koah oranının yüzde 32’ye kadar çıkardığı saptanmış. hanıma sorsak ne yapacak 3 kapakçık, koca koca havuzlardaki mikropları öldürüyorlar klorla, senin ciğerine bir şey olmaz hayatım.
    ... anna marya