1. 1.
  ev hanımlarının pek sevmediği iş.aynı zamanda eğer beyazlarsa minik minik ser ser bitmeyen aktivite.
  1 ... lumpiya
 2. 2.
  yapılırken çok dikkatli olmak gerekir. ev kazalarının önemli bir bölümünü çamaşır asarken balkondan düşen bayanlar meydana getirir.
  ... lazy pigeon
 3. 3.
  aslında asmak olan eylem. şöyleki çamasırlar ipe asılı durarak kurumaya bırakılırlar.ipin genişliği olmadığından üzerine sere serme olamazlar çamaısrlar. yok eger illada geniş bi mekana yere ip koyupta sererim diyorsanız o baska dedirtecek eylem.
  ... vezir tonyukuk
 4. 4.
  ütüden sonra dünyanın en sıkıcı ev işidir.
  ... 2_sleepy
 5. 5.
  insanın belini, boynunu ve kollarını yoran olay.
  2 ... ekmek arasi
 6. 6.
  çamarşır yıkamaktan sonraki durum.
  ... sayeste
 7. 7.
  incelik ister, öncelikle balkon yıkanmalı veya tertemiz silinmeli sonra ip veya kelebeklerin demirleri silinmeli tertemiz hale gelmeli. o çamaşırlar teker teker silkilenerek, açılarak bunu yaparken yere veya masaya veya başka bi yere temas etmemsi gerekmektedir. düzgün bi şekilde asılmalıdır, işte atletler bi yerde pantolonlar bi yanda gömlekler bi kenarda falan, yaka paça düzeltilmeli belirli bir düzen içersinde yapılmalıdır bu iş.

  toplanılırken de aynı işlem tek tek tozu falan çırpılmalı.

  eger ki çok güzel bi şekilde yapıyorsanız bu işi, tüm mahallenin hanımlarının dilindesinizdir. ayy şu apartmanın 5. katındaki filancanın kızı/oglu ne güzel çamaşır asıyor öyle maşallah diye, ***
  d,ipnot: çamaşır asmayı bilmeyen kız hiç bişeyi tam yapamaz zaten bu bir, ikincisi de evde terliksiz gezen kızdan hanım olmaz bu da iki. hayırlı günler inşallah.
  2 -1 ... taze mi bitti topik
 8. 8.
  tek güzel yanı yumoş kokusudur.
  ... maroonman
 9. 9.
  en zoru ise yaz günü güneç içersindeki balkona yapmaktır. bi de evde dolandıgın şekil balkona çıkabilme imkanın da yok, çekcen tişörtü pijamayı falan öff amına koyim dağın başında yaşıcam gelecek hayatımda.
  -1 ... taze mi bitti topik
 10. 10.
  un sermekte kullanılan ipin çamaşır için de kullanılıp kullanılmadığını sorgulatır.
  ... monk of monkmountain