1. 1.
    devletten destek beliyormuş.

çamaşır makinesinden uçan araba yapan adam

https://www.haberler.com/...n-arabayi-12429162-haberi

--spoiler--
    Siirt'te yaşayan Burhan Canpolat isimli vatandaş, çocukluk hayalini yapmak için sağdan soldan topladığı parçalarla, iki kişilik uçan araba yapmayı başardı. Arabanın uçması için devlet yetkililerine seslenen Canpolat, "Cumhurbaşkanımızdan destek bekliyorum" dedi.
    --spoiler--
    1 ... james earl cash
  2. 2.
    yolcu kabini çok konforlu, ben devlet olsam kesin veririm.

(bkz: destek)
    3 ... masklavi
  3. 3.
    (bkz: yürüyen uçak)
    ... sons of anarchy
  4. 4.
    Umarım bu tip haberler dış basında yer bulmuyordur dediğim haber. yıllarca taşak geçilecek mevzuları ciddi ciddi haber yapmaya utanmayan bir medyamız var ne kadar övünsek azdır.
    5 ... temirata
  5. 5.
    sakjdjkjshfkjfds lan olm 3 parca tenekeyi egip birbirine kaynak yapan herkes devletten destek bekliyor amk...

nasil ulke lan bu ahahaha...
    3 ... wake up neo
  6. 6.
    ben de kağıttan uçak ve gemi yapabiliyorum mesela.
    ... he gulum he he de gitsin
  7. 7.

iyi niyetli bir çalışma.
    2 ... make it bounce
  8. 8.
    güldürmüştür. bir yarak olmaz o aletten dayı. eskiciye verirsen sigara paran çıkar belki.
    5 ... eti cin baba
  9. 9.
    benim arkadas alkol zamlarindan dolayi evde bira yaparak basladi raki votka olarak ilerledi.

hedefi yeşil peri yapmak.

devletten yardim bekliyoruz.
    1 ... beton baris
  10. 10.
    Bu alet uçmaz. Bu ağır hantal motor bu aleti uçuramaz. Uçuş sistemlerinde fırçasız brushless motorları kullanıyorlar o da esc devresiyle çalışıyor hem hafif hem güçlü hem hızlı. Bu hantal motorla sen evde kıyma çek. Diyelim ki uçtu aerodinamik te berbat. Yandaki koltuğa senden ağır biri otursa çakılırsınız
    2 ... lenova