1. 1.
  başrollerini ahmet kural, murat cemcir, hazal kaya ve bora akkaş'ın oynadığı 10 eylül 2010'da gösterime girecek türk filmi.
  5 -2 ... dreagoth
 2. 2.
  fragman 10 numara olmuş. en az 1 milyon gişe yapar, süper!
  https://video.uludagsozluk.com/v/çalgı-çengi-663/

  8 ... kefaret
 3. 3.
  --spoiler--
  böyle bir dayak şekli yok ya , adam elini ateşe sokup yüzüme basti ya
  --spoiler--
  25 ... opus dei
 4. 4.
  --spoiler--
  heç namaz kılmıyoz,oruç tutmuyoz,zekat vermiyoz,hacca gitmiyoz,alkol alıyoz,zina yapıyoz,ot iç... la bebe biz nasıl adamlarız
  --spoiler-- *
  37 -3 ... kisa lark
 5. 5.
  film sadece fragmandakilerden ibaret değilse güzel olacak gibi duruyor.ayrıca 18 martda gösterime girecekmiş. ahmet kural güneşin oğlu filminde mükemmel oynamışdı. bu role de yakışmış sanki.

  https://video.uludagsozluk.com/v/çalgı-çengi-663/

  5 ... woxie
 6. 6.
  (bkz: saz caz düğün varyete)
  3 ... cymbeline
 7. 7.
  ağızlara pelesenk olacak yeni ifadeler mevcut bu filmde. (bkz: şu sıfata bak hele).
  6 -1 ... machinez
 8. 8.
  bu filmi 1,5 aydır bekliyordum ve anca bugün gidebildim. maalesef bu film her sinemaya gelmemiş nedense...filme gelirsek beklentiyi düşük tutarak gülmek için gittik,fazlasıyla da güldük. filmin 2.yarısında küfür var ama yerine uygun abartılmadan kullanılmış. yönetmenlik,kamera kadrajları, oyunculuk vs çok iyiydi. özellikle başlangıç sahnesinin çok naif bir havası vardı. film çok beklenmedik bir yerde bitiyor(ya da biz kendimizi çok kaptırmışız). komedi filminde olması gereken en uygun miktarda dram vardı. genel olarak ikinci filmi beklemeye başladık şimdiden ellam.

  --spoiler--
  ne lahmacunmuş arkadaş. *
  --spoiler--
  9 -1 ... woxie
 9. 9.
  cem yılmaz'ın destek verdiği filmdir.
  http://www.magazinkolik.c...i-Cengi-CEM-YILMAZIN-GALA
  çalgı çengi
  3 ... duman6kelimeler
 10. 10.
  izlemek için neredeyse bir saat yol gittiğim film. o kadar az sayıda sinemada vizyona girmiş ki gittiğim yerde de olmasa şehir dışına çıkacaktım *. ama bir gerçek var ki bu film için onu da yaparım. gerçekten çok güzel, eğlenceli, eli yüzü düzgün bir film olmuş. senarist ve yönetmen selçuk aydemir in ramazan güzeldir adlı diziside izlenmeye değer.
  7 ... martineden