1. 1.
    sosyal medyanın nasil ruh hastasi bir yer oldugunun kanitidir.

like, begeni, takip vb seyler icin insanlar yalan soylemekten kesinlikle kacinmiyor.

https://onedio.com/haber/...-kisiye-mizah-soku-833848?

buldugu bir fotografi annem ve babam diye paylasan bir kizin zavalliligidir.

uzuluyorum ben bu insanlar sosyal medyanin hayal aligisni gerceklik ile karistiriyorlar... gercekten bu tarz seyler ufak tefek saskinliklar degil ciddi psikolojik sorunlara gebe hareketler.
    8 ... wake up neo
  2. 2.
    En son fotonun orjinali çıkınca profiline hollanda bayrağı koyarak “ben türk değilim zaten instagramda paylaşan kuzenim tarihi de yanlış yazmış sonra da sildi” şeklinde kıvırmaktadır.
    4 ... flat head
  3. 3.
    (bkz: sosyal medyanın ruh hastalarıyla dolu olması)
    1 ... japonsun akilli adamsin bikere
  4. 4.
    hirsizliktir.

çaldığı fotoğrafı ailesiymiş gibi paylaşan kız
    sevgili annem ve babam.
    1994 senesinde herkesten gizli, beni yapmadan önceki son hazırlıklarından hoş bir kare. evet, o armut ve portakal da benim vitaminkenki halim.*

edit: eğlenceliymiş, kıza hak verdim.
    15 -4 ... liliith
  5. 5.
    bu da bizimkiler. gizlice gittikleri titanic turundan sadece annem gelmiş. babamı orda bırakmışlar.

15 -1 ... kafam bir milyon
  6. 6.
    sevgili dedem john lennon ve ninem yoko ono yu da anmış olalım.
    15 ... lennonmccartney
  7. 7.
    yaşadığı hayattan farklı bir hayatı olduğunu başkalarına inandırmaya çalışan yurdum aptal kızıdır.
    ... kartalbey
  8. 8.
    Hep şu fenomen olma, prim yapma hevesi bu. insanlar iki, üç yıldır sosyal medya ünlüsü olmaya çalışıyor o yüzden popüler olan ne varsa primini yapıyorlar. Bu kızın durumu da aynı. Sağdan soldan bulduğu bir resmi kendi ailesi gibi lanse edip prim yapmak istemiş.
    1 ... mancali don kisot
  9. 9.
    Yalnız ben kızla dalga geçenlerin paylaştıkları fotolara daha çok güldüm. En çok da buna güldüm.
    6 ... sana karakter alacam
  10. 10.
    sözlükte ne kadar çok meşhur aile evladı varmış göstermiş olan kızdır. sözlükteki tek meşhur aile benimki zannediyordum lan.

ailecek jediyiz biz olm. şaka şaka kökenlerimiz kastamonu hığğmına kastamonuda jedi ne arar..
    12 -5 ... mel mel bakan gibson