1. 1.
  uludağ sözlükten bir kere daha tiksinmeme sebebp olmuştur.
  yahu burası eskiden daha kaliteliydi.

  şimdi az önce sözlükten çıkış yapınca bir entrye denk geldim.
  11 artı, 3 eksi, almış 2 fav almış vs ben de entryi beğenmek için geri giriş yaptım. sonra yazarın profiline baktım. bir kadın yazar. diğer entrylerine baktım 2 satırlık entrysi yok. dedim bunun böyle bir entry yazması imkansız. sonra buldum ki entry noktası noktasına karikateist'ten alınmış. ama tabi yazar bunu belirtmiyor. başkasının zekasıyla prim yapmak nasıl bir ezikliktir mk. kaynak belirt yorumunu yap bilgini ver tamam eyv ama noktası noktasına kopyalayıp kendi entrysiymiş gibi izlenim bırakmak...
  -2 ... goldilocks
 2. 2.
  Git gide yayılıyor. Hem de artık ekşi'den çalmayı geçtik buradaki yazarlar çaktırmadan (günün dönmesini bekleyerek) diğer yazarlardan çalıyorlar.

  Dün "bim'de kasiyerlikle biten bölümler" diye bir başlığa amerikan dili ve edebiyatı, çok çalışırsa walmart'ta kasiyer olabilir yazmıştım. ismi lazım değil biri almış saat 00.00''dan sonra (bir önceki gün girilen entryler tümüne tıklamadınız mı ekrana gelmez oluyor) aynısını almış amerikan dili edebiyatını dil yapıp neredeyse birebir yazmış.

  Bu kadar mı vizyonsuz bir gençlik geliyor alttan? iki cümle bile kuramayıp sıradan bir entryi kopyalamakla yetinebilen? yazık.
  7 -6 ... asuregibisurat
 3. 3.
  git gide yayılıyor. hem de artık ekşi'den çalmayı geçtik buradaki yazarlar çaktırmadan (günün dönmesini bekleyerek) diğer yazarlardan çalıyorlar.

  dün "bim'de kasiyerlikle biten bölümler" diye bir başlığa amerikan dili ve edebiyatı, çok çalışırsa walmart'ta kasiyer olabilir yazmıştım. ismi lazım değil biri almış saat 00.00''dan sonra (bir önceki gün girilen entryler tümüne tıklamadınız mı ekrana gelmez oluyor) aynısını almış amerikan dili edebiyatını dil yapıp neredeyse birebir yazmış.

  bu kadar mı vizyonsuz bir gençlik geliyor alttan? iki cümle bile kuramayıp sıradan bir entryi kopyalamakla yetinebilen? yazık.
  7 -6 ... geceniz hayrolsun efenim
 4. 4.
  Gün dönmeden çaldılar.

  Bunlar iyice azıttı.
  3 -1 ... yasak merve
 5. 5.
  gün dönmeden çaldılar.

  bunlar iyice azıttı.

  insan utanır ya entry çalmaya.
  6 -1 ... aathena
 6. 6.
  Çalanlar kesin AKPlidir.
  3 -3 ... ride the lightning
 7. 7.
  Günün dönmesini bekliyorum. iyice azıttım.
  2 -1 ... carmencita