1. 1.
  mücadele etmek ve çalışmak evet çok doğrudur. fakat bence çalışıp çalışmamak tamamıyla kadına bağlı olmalıdır. rahat bir yaşamı, iyi bir eşi ve hazırda bir işi varsa, ev geliri de yeterliyse çalışmamaktan yana olabilir. ama tabii her ihtimale karşı özellikle 'hazırda bir işi' dedim.
  ... leevla
 2. 2.
  Açtığın başlık ile olayı bağladığın sonuç çok farklı. Başlığı gören sana küfür eder. Her çalışmayan kadın böyle mi? Ne kadınlar var kocası çalışıyor ama o parayı ev geçindirmek için kırk takla atıyor!
  1 -1 ... abdullahyuksel
 3. 3.
  çalışmaktan kasıt nedir? babası zengindir, para kazanma amacı gütmeden bir hayır kurumuna destek veren, mesela ailesiz çocuklara destek olan, ne bileyim otizmlilerle ilgilenen bir kadın, çalışıp, çalıştığı iş yerinde yapmadığı orospuluk yapmayan bir kadına göre milyon kat daha kadındır.

  ayrıca evcil olmak iyidir. ev önemli.
  1 -2 ... sanfransiscodaki boynuzlu
 4. 4.
  Kadın evinin işini yapar çocuklarına, eşine bakar, erkekte çalışır eşine çocuklarına bakar. Normal bir aile tablosu gayet. Millet 1 yaşındaki çocuğunu bakıcıya bırakıp çalışmaya gidince mi normal oluyor? Kadın Çalışmak isterse de çalışır bu da onun kararıdır.
  1 -1 ... keyfinizinkahyasi
 5. 5.
  (bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)
  (bkz: orospu çocuğu gibi başlık açmak)
  7 -3 ... bukoyundelisi