bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yoktur böyle bir öğrenci. çalışmadan başaran ayağına yatan öğrenci vardır. etrafındakilerin moralini bozmak için yapıyordur. sadece dersi iyi dinliyorum der. o da değildir illa ki mutlaka ve mutlaka çalışıyordur evde. ya da temeli iyidir. gıcık olunası öğrenci tipidir.
    -1 ... sezzo
  2. 2.
    Vardır.Kopya çekiyordur ya da bir gangster babası vardır.
    1 ... sozluk emekcisi
  3. 3.
    aslında var olmayan sadece çalışmıyomuş gibi davranan öğrenci tipi. sınıftakilerin her dakika dayak atası gelir ve anası baya bi küfür yemiştir.
    ... cnsun
  4. 4.
    herkesin anlama ve ogrenme sekli farklidir.
    kimi icin dinlemek idealdir, kimi icin okumak, kimi icin uygulamali gormek...
    -1 ... raanaa
  5. 5.
    vardır böyle öğrenciler. ve bir de bunların "çalışsaydım yapardım oğlum." diyen versiyonları da vardır.
    1 ... kbrogue
  6. 6.
    (bkz: sınavda cevapları kaydırıp hacettepe tıpı kazanmak)
    ... nobetci baykus
  7. 7.
    dersi derste dinleyen öğrenci çeşididir.
    2 ... yapma cemil
  8. 8.
    çalışmadan bir dersi başarmak çok zor bir olaydır. örneğin bir derste elektrik akımını gördünüz. bir sürü formülü vardır efendim. mesela dairesel harekette tonlarca soru tipi vardır. her kuvvetin nereden nereye yöneldiğini falan feşmekan soru çöze çöze öğrenirsiniz. üstelik de bir konu çalışılmadığı zaman unutulur. bir konuyu 9. sınıfta görüp de öss ye kadar çalışmamak, öss de de yapmak, hele ki bu konu optikse uzay üstü bir zeka gerektirir. işte bu zekaya sahip olan öğrencidir bu öğrencimiz.
    ... crazymafya
  9. 9.
    zekidirler. çalışmazlar zekilikleriyle yırtarlar üniversiteye gelince onunda işe yaramadağını görecek olan öğrenci tipidir.
    2 ... abrek
  10. 10.
    çalışıp da yapamayanlar için bir piç.
    ... meneldur