1. 1.
  Ülke 300 canını kaybetmiş analar,babalar,kardeşler,abiler kan ağlıyor herkes harap düşmüş sorumlu kim neden önlem alınmadı alındıysa neler alınmadıysa neler eksikti gibi soruların cevaplarının beklendiği bu günlerde bütün bunların sorumlusu ve işçi güvenliğini garanti altına alması gereken ve orada açıklama yapması yetkili durumda bulunması gereken kişi iken faruk çelik ortada yok kendisi yerine enerji ve tabii kaynaklar bakanı oraya gitmiştir . Evet sayın bakanım neredesiniz ?
  -1 ... alen 33
 2. 2.
  sayın bakanda kanser başlangıcı tesbit edilmiş inşallah sağlığına kavuşur.
  1 -2 ... cokrahatim
 3. 3.
  abi bu sorunu sen var ettin sen çöz demiş ve kenara çekilmiş olabilir.
  -1 ... thelma
 4. 4.
  Hastaymış abisi.

  Helvasını da yeriz inşallah.
  1 -1 ... kucuk lisa nin abisi
 5. 5.
  çokoprens almaya gitmesinden kaynaklanan sorundur.

  sağlık sebepleriyle ortamda görünememesinden kaynaklanan durum. sorun etmeye gerek olmaması gerekendir.
  ... bekire kiz ariyorum
 6. 6.
  Hasta olmus amcasi, yersen.
  Biraz haysiyet, seref kavramindan haberdar olsa bakin haysiyeti serefi olsa demiyorum bunlardan haberdar olsa simdiye kadar yakinlarini kaybeden ailelere bassagligi, halka ozur diler ve istifa ederdi, ama hastaymis beyimiz.
  1 ... birvarmisbiryokmus
 7. 7.
  canım kardeşim bunlar memleketin yada halkın işine bakan bakanlar değiller. o bakanlıklar ağalık, zeamet, haraç kapısı...

  bir işten avantayı kim yiyorsa gider o bakar. burda da madenlerin balını kaymağını yalayan taner yıldız'a kalmıştır ihale.

  zihniyet "sen yedin sen temizle" şeklindedir.

  şimdi sanırım netleşmiştir her şey.

  yoksa kabinesi hırsızlardan kurulu olmayan normal bir ülkenin çalışma bakanı böyle bir kazada gene böyle "dünya sikime minare" gezmez, gezemezdi...
  1 -1 ... jorge lois borges