1. 1.
  yahu zaten gerçeği kızılay'dan dağıtılıyor gibi herkesde var. bir de parası converse almaya yetmediği halde pazardan çakmasını alıp giyenler yok mu?! cebine üç kuruş koyasım geliyor vallahi! o kadar üzülüyorum ki bunlara, fabrikamda çalışan 600 işçi açlık grevine girse, bunlardan %23 ü fenalaşıp %17 si hastaneye kaldırılsa bile bu kadar üzülmem tok yatayım!
  2 -7 ... cool adam
 2. 2.
  dar paça pantolon ve ağır sigara kokan kişilikler'dir.

  edit: kezban'ın teki eksilemiş.
  edit2: kezban değil kezbanlar eksilemiş, oha lan sonra'da ülke neden gelişmedi.
  4 -6 ... bruschetta
 3. 3.
  tasma benzeri takılar takan, saçlarını önlerini göremeyecekleri şekilde sabitleyen, kıroluğu erkeklerden devralmaya namzet kişiliklerdir.
  ... alp er tunga
 4. 4.
  gerçeğini alma gücü olmayan kızlardır. converse marka ayakkabıların modelini beğeniyordur ve giymek istiyordur. lakin kira ve fatura ödemekten iflahı kesilmiş babasına "ben bunu istiyorum yhaa. ay fakirler gibi çakma mı giyeyim?" demesi halinde, asgari ücretle geçinmeye çalışan babanın sol gözünde seğirme sonucu kendini imha etme hali görülebilir. bu sebeple diyemez. dememesi daha iyi olur hatta.

  alnından öpmek istediğim kanaatkar kızdır. aferin ona. marka kompleksiyle anne babasının ömrünü tüketmek yerine, birilerin "ay fakir kıro" yaftasını göze alıp dilediği gibi giyinmektedir. dileğim odur ki, bu duruşunu ömür boyu muhafaza etsin. çoğunluğun yaftalarına göre şekillenmeye kalkışmasın.

  not: converse sevmem de giymem de. zebil gibi kullanılmasını da tuhaf karşılarım lakin bunun üzerinde düşünemeyecek kadar önemsizdir benim için. eyyorlamam bu kadar.
  2 ... oren bayanin torunu