bugün

son aylarda moderasyon tarafından iyice boku çıkarılan mevzudur. kardeşim gerçekten 1 nesillere lafımız yok ama 9 10 11 12 0lup 1 3 4 7 nesil hesaplar vermekte neyin nesidir. yaptıklarınızdan utanın.
nesil denen kavramın önemli olduğu tek alan işlemcidir. onun dışında insanda önemli olan tek şey vardır. malum partiye oy verip vermediği.
ben haksız kazanç istemem bu zamana kadar kursağımızdan haram lokma geçmedi.
yakışana yakışıyor valla helal olsun dedirtir.
Benim ise tek anlamadığım Uludağ gibi bi sözlükte 1. Nesil olsan ne olacağıdır. Zaten 10 tane yazar var. Popüler bir sözlük değil 2014 den beri burdayım bi aksiyonu yok
sanaldaki ego açlığını sürdürebilme adına moderasyondan birine abüüüüü bana 1 nesil verin ortamı keklim yıkık karakterimi bir nebzede olsa goy goyla kasma yapim düşüncesidir.

gerçekten çok yazık..
Ay ben biliyorum bir tane.

(bkz: tit a nick) *

Edit: niye eksiliyorsunuz ki?! Bir kere de şaşırtın be bilader! Hep kovulmak zorunda mı bu doğruyu söyleyenler?? * Ben de 10.köye gidiyorum işte! Hıh! *
Bir ara kime sorsak ben aslında 1. Nesildim sildim ama diye tribe giriyordu. Neyse azaldılar şimdi.
elimde 184 adet 1. nesil yazarlik var.

gerçekten çok yazık.
Olm adam sözlük duayeni, bir dönem ise sözlükte yetkili olmuş biri. Sizin şu sözlükte ne vasfınız var acaba? Çakma olan sizlersiniz kaç tane fake hesabınız var belirsiz. Ancak moderasyona gidip entry sildirmeyi bilirsiniz başka da bir olayınız yok.

Zamanında Silik yiyen tipler sözlüğün duayenlerini eleştiriyor ya en çok ona tutuluyorum ben.

Lan size acıyorum ben, ailenize de sabır diliyorum. Sizinle yaşamak zor olsa gerek zira biz sözlükte sizi çekemiyoruz…

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.