bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  "bir azize var gözleri dumanlı... ağzında sigara." çakmağınız var mı?" diye soruyor bana. bakıyorum gözlerinin içine. konuşmadan küfür ediyor inandıklarıma... ve inanmadıklarıma"

  bunda şaşılacak ne var? cidden bir kız neden sizden ateş ister? sigara içtiği halde çakmak taşıyamayacak kadar zeka geriliği mi yaşıyor? hadi ama! bunun farkına varmamış olamazsınız. sigara içen kadınlara olan zaafımızı bizden iyi bilir onlar. ağzında sigara ve dilinde küfür! al sana seksi ve çekici bir kadın.

  "çakmağım yok ama çakasım var" demek orada en doğru hamle olur. ama sakın ";sana çakmak lazım" benzeri liseli esprileri yapmayın. sigarasını yaktıktan sonra ona tecavüz bile edebilirsiniz. mahkemede "tahrik etti beni, rızası vardı" falan dersiniz. aranana aradığını vereceksin azizim. unutmayın, hiçbir kadın çakmak taşımayacak kadar salak olamaz. olmamalı... onlar değil miydi sizin hayatınızı sikip sizi alkole dost eden?

  çok da açıklamaya gerek yok. işin özü bunu yapan kız aranıyordur. lafını bitirir bitirmez yapışın dudaklarına ve alt dudağını ısırın. sonrasında ona bir tokat patlatın suratına ve üzerindekileri yırtarak onu soymaya başlayın. aksi takdirde arkanızdan "salak" diye bahsedecektir.

  freeze you later
  1 ... absolute zero
 2. 2.
  çakmağını kaybetmiştir ya da o an bulamamıstır.Bundan bile derin anlamlar çıkaracak kadar basit olmayın ya.
  1 -1 ... eksiliksiziz