1. 1.
  icki icildikten bir müddet sonra ortaya cıkan, bünyeye görede deişme kaydeden hafif sarhoşluk hali..
  1 ... aspirin
 2. 2.
  ne tam sarhoş olmak, ne de tam ayık. tüm bunları dışında kalandır.
  2 ... mintiminti
 3. 3.
  genelde yemekle birlikte ağır ağır içildiğinde yakalanan,süper şeker ruh hali.**hele etrafınızdakiler de çakırkeyif ise çok tatlı olur muhabbet.
  1 ... plug in baby
 4. 3.
  (bkz: sarhoş olmak)'tan bir önceki aşamadır. güzel olur insan.
  ... redwinemania
 5. 4.
  sarhoşluğun en tatlı aşaması.
  ... frijit jones
 6. 4.
  en tatlı sarhoşluk halidir..bünyeden bünyeye fark vardır ki insan şöyle bir sarhoşumsu* olur ancak olan bitenin fazlasıyla farkındadır..
  ... killing joke
 7. 5.
  5 bira ile sarhos olacak adamın 3.birayı bitirip 4.nün ortalarına gelmesine yakın kafasının süper olmasıdır.hiçkimseye anlatılmamışlar,anlatılamamışlar ve içinizde kalanlar dışarı fışkırır.bir yandan herşey biraz bulanırken,bir yandan da anlattıkça netleşir.insanın konuşmasını sağlayan kaslara güç gelir,derman gelir.susası olmaz insanın.hep o şekilde kalmak,doyasıya unutmak ister dertleri,tasaları,kederleri belki de eski sevgiliyi...
  1 ... aby
 8. 6.
  keyfin yerinde olduğu, sarhoşluğun sadece eğlenceli kısmının yaşandığı aşama.
  ... asiti kaçmış kola
 9. 7.
  her sözden,her olaydan zevk aldığınız anlardır.bu noktadan sonra eziyet ve rezillik bu hoşluğun yerini alır.
  1 ... krmyrdsn
 10. 8.
  ne söylersen söyle ne duyarsan duy hep kahkahalarla gülersin bu durumdayken. dünya s*kinde bile değildir.yatarsın uzanırsın çimlere yıldızları seyredersin sevgilinle. çöp toplayan insanların ne yaptığını merak edip çöp konteynerına bakarken içine düşersin. ya da durmadan ağlarken eve girip balkondan aşağıya işersin. işte o zaman hayatını bir an için pause yapar durdurursun.
  ... gravisky