1. 1.
    şansını bir türlü yenemeyen insandır. sonuna kadar gitmesi gerekir.
    1 -1 ... kagit helva
  2. 2.
    Umarım ben olmam bu. Zira hayatım boyunca hiç cabalamadigim kadar cabaliyorum bir şey için. Umarım olacak, olmalı.
    ... formokrezol
  3. 3.
    Benim. Artık adım anılmasın diye çabalamayı bıraktım. Çabalamadığı için başarısız olan insan oldum. Götü göbeği saldım falan. Böyle yani. Benden bir şey beklemeyin artık.
    2 ... mark darcy
  4. 4.
    Ya taktiksel olarak büyük hata yapıyordur ya da o iş ona nasip değildir.
    ... the rus
  5. 5.
    Girdap içinde yaşayan insandır.
    ... aydinoglu ventage
  6. 7.
    yüzmeyi yeni öğrenen biri olarak kendisine şunu söylemek isterim. suyla boğuştukça batmaktan başka bir şey beceremedim. ne zaman kendimi suya bıraktım, o zaman meseleyi çözdüm.
    ... tac yaprak
  7. 7.
    baba bedduası yemiştir.
    1 ... teflon
  8. 8.
    Kesinlikle benim. Çabaladığım kadar başarısız oluyorum.
    -1 ... satanist keci
  9. 9.
    bir gün başarılı insan olarak anılacaktır. siz sanıyor musunuz ki herkes tepeden düştü. dönün ve hayat hikayelerine bakın. hatta kendinize bakın.

bir dersi geçemediniz, fakat vermeniz lazım. ne yapacaksınız? hayatı akışına mı bırakacaksınız hallolur diye ya da okulu mu bırakacaksınız? bırakacaksanız neden başladınız o zaman? neden bu kadar karamsar ve çabuk vazgeçen insanlarsınız anlayamıyorum. bahane bulmayı da seviyorsunuz. tamam be çözüldü işte olay. evet, sen kendini kandırınca çözüldüğünü düşünüyorsun sadece. böyle karamsarlık içinde olan varsa yanıma gelsin, sağlam bir tokat atayım düzelir. tokat yediğiniz zaman durmayın siz de bir tane bana sallayın.

hayat böyledir güzel kardeşim benim. her ne kadar medeniyet kisvesi altında yaşasak bile orman kanunları geçerlidir inan. o yüzden vazgeçmeyin ve başkalarına kulak asmayın. dünyada sizden sadece bir tane var ve başkası sizin yerinize çabalamaz. buna baban, annen, kardeşin, hayat arkadaşın dahil. herkes kendi hayatını yaşar belli bir noktadan sonra. o yüzden tokat yemek isteyen ve tokat atmak isteyen varsa sıraya geçsin. *
    6 ... matekuyas
  10. 10.
    pes etmek olmaz.
    ... francescodellamorte