1. 1.
    şişli den de kağıthane den de izler taşımaktır. bazen serseri gibi hissedersin canın kavga ister bazen efendileşirsin.

ben bu başlığı eskiden de açtğımı hatırlıyorum. siliklerde de yok. neler oluyor sözlük. o zaman yazdıklarım daha içtendi.
    1 ... pilotmont 1
  2. 2.
    eskilerden izler.

3 odalı evinde, soban yanar. otoriter ama dengeli bi babanın korumasında sakin sakin yaşarsın.
    çay demlemekle bile alakası yoktur ailenin. aynı çayı günlerce içer kahvaltıda. kahvaltı dediğinde. ekmek reçel sanayağ. tereyağ yiyen de vardı o ayrı. bazen yumurta ama başka bişey aramazsın arkadaş çünkü farklı uğraşların var.
    aşağı ineceksin. arka bahçe denilen boş arsada takım kuracaksın. gol atacaksın.

sonra dvm eder.
    1 -1 ... pilotmont 1
  3. 3.
    Artvin'deki çağlayan'sa çok da şey değil yani.Bizim köy daha güzel.
    1 ... tsukky
  4. 4.
    Caglayanda arkadasimin ogrenci evinde kalmistim asiri bi numarasi yoktu ama hosuma gitmisti gerci halk birazcik garipti ama gormezden gelinebilir konumdan dolayi.
    2 ... respo93
  5. 5.
    şimdiki hali çok farklı olmakla beraber eski halinden izler taşıyor. mesela 40 senedir aynı lahmacunu, bildiğimiz o daha küçük daha gevrek daha acılı lahmacunu yapan yer var.
    düşünsene 40 sene adam yazmış zaten 1970 den beri diye.
    ... pilotmont 1