1. 1.
  96 izmir doğumlu altınordu stoperi. 187 cm boyunda ve sağ ayaklı. gelecekte a milli takımın değişilmezlerinden olabilir.
  3 ... alex10br
 2. 2.
  çağlar söyüncü
  ... darah hitam
 3. 3.
  altınordu tarafından transferinde beşiktaş'a öncelik tanınacağı açıklanmıştır.

  http://www.ntvspor.net/ha...145634/oncelik-besiktasta
  ... rauf
 4. 4.
  Hakkinda Beşiktaş ın transfer edeceğine yönelik haberler çıkan genç stoper. Franco ve Miloşeviç ten verim alamayan Beşiktaş için ilk planda iyi bir rotasyon futbolcusu olabilir.
  ... liverpoolmlt
 5. 5.
  genç yetenek olarak gösterilen izmirli futbolcudur. Beşiktaş'a transfer ihtimali yüksek bir stoper.
  ... tabiyet
 6. 6.
  Akşamki bolu maçında tribünlerde Köln ve Bayer leverkusen yetkililerinin kendisini izledigi genç Altınordulu. Seneye Bundesliga ya gider artik.
  ... tosovale
 7. 7.
  Şu an devam eden 1461-altinordu maçında maçı biraktim sadece bu çocuğu izliyorum ve şunu söyleyebilirim ki gerçekten çok iyi bir stoper. Bir kere o boydaki bir stoper için hızı çok iyi. Ayrıca surekli pas verme eğiliminde. Bam güm top şişirmiyor. Topu savunmadan çok güzel bir şekilde pasla çıkarıyor. Hava toplarına hakimiyeti ile ilgili değerlendirme yapacak bir maç olmadı. Yalnız zor calim yiyen bir futbolcu ki zaten hızlı olması en büyük avantajı. Yani kim alırsa boşa yatırım değil ama işlemek ve yıldız yapmak hem ona hem de onu işleyecek hocalara bağlı. Bu çocuktan bir hummels te olabilir sıradan bir turkiye stoperi de. Bence oynayabileceği bir avrupa takımına gitmesi en guzeli olur. Salih in roma ya gittiği gibi değil de atınç ın Leipzig e ya da enes in city den kiralanması gibi önce orta halli bir avrupa takımında oynamali.
  2 ... liverpoolmlt
 8. 8.
  Gercekten son yillarda yetisen en iyi stoperlerden. Umarim islenip parlatilir ve milli takimin vazgecilmez stoperi olur. Üç büyuklere gitmemesi tavsiye olunur.
  ... bozo23
 9. 9.
  bu sezon ortaya koyduğu futbol sonucunda milli takım aday kadrosuna çağrılmış genç yetenek.
  ... legend of the stranger
 10. 10.
  bir ara Beşiktaş ın kanca attığı söyleniyordu, ne oldu bu durum merak edilmektedir.
  ... sansyoklan