1. 1.
    "dağ" filmindeki başrol oyuncusu. 87 doğumlu yetenek.
    bu zamana kadar biz bunu nasıl görmedik diye düşündürür.
    3 ... kertenkele terbiyecisi
  2. 2.
    lee pace ye çok benzeyen bir türk aktör. yanyana gelseler karıştırırım.
    1 -1 ... deli eden adam
  3. 3.
    Her gordugumde suratimi eksittigim oyunculugu berbat olan oyuncu(!)
    para kazanmak bu kadar mi kolay?
    -7 ... keskin sirke kupune zarar
  4. 4.
    sırf onun için benim için üzülme dizisini seyrettiğim oyuncudur.
    ... apricotstone
  5. 5.
    Benim için üzülme de gördügüm, dağ filminde hayranlığımı kazanmış dünya yakışıklısı. Boynu büküklerde daha da seveceğim...
    ... alt tire
  6. 6.
    bornova anadolu lisesinde okumuş,koç üniversitesi makine mühendisliğinden mezun olmuş 87'li oyuncu.

jake gyllenhaal'a acayip benzemektedir.

seviyorum bu adamı izlemeyi. kendilerini boynu bükükler'de gördüğümüz için de son derece memnunum.
    2 ... bishamon
  7. 7.
    dağ filmiyle tanıştığım türkiye'deki çoğu manken bozması oyuncudan iyi oyunculuk yapan aynı zamanda mankenler gibi yakışıklı olan, makine mühendisliği mezunu oyunculuğu gayet iyi olan karşıyakalı oyuncu.

çağatay ulusoy gibi oyunculuktan çakmayan adamlar yerine çağlar'a şans verilebilir.
    3 ... basketbol asigi
  8. 8.
    Dağ 1 filmini izlediğim süre boyunca dibim düşerek baktım bu beyfendiye. Gerçekten jake gyllenhaal a çok benziyor, öyle böyle değil. bence hatta ondan bile yakışıklı. Üstelik üniforma hastası olan bu bünyemin yine erkek çıtasını yükseltti kendisi.

Ben oyunculuğunu da başarılı buldum açıkçası. Adam romantik komedi falan değil baya bildiğiniz çatışma sahnelerinin olduğu filmde oynamış, oynayabilmiş. Sırıtmıyor da üstelik. Kendisini dizi,film, reklamlarda daha çok görmek isteriz efendim. Hayranı olduk, başarılı bir kariyer diliyorum.
    4 ... kitap okur film izlerim
  9. 9.
    29 yaşındadır.
    1 ... ataturkcu 20
  10. 10.
    aslinda hic tipim degil ama acayip bi cekiciligi var. yolda unlu gorsem trip atip tanimiyo havasinda takilan ben caglarla karsilasirsak bi gun uzerine atlamaktan korkuyorum. oyle bi adam.
    4 ... beynim uyustu