bugün

7 numara dizisinden "aslanım gralıçam" deyişiyle, tuhaf kahkahasıyla tanıdığımız oyuncu, nam-ı diğer yusuf güdük.
süper yetenekli adam. seviyoruz, saygı duyuyoruz. bu sezon izlemek isterseniz,

(bkz: istanbul büyükşehir belediyesi şehir tiyatroları tarla kuşuydu juliet)
istanbul efendisi adlı müzikal oyunda irfan adlı karakteri canlandıran oyuncudur. izlenmeye değer bir performans ortaya koyarak, izleyiciyi gülmekten kırıp geçirmektedir.
mütevazı ve yetenekli oyuncu ayrıca, geniş aile dizinde ufakta olsa gördük kendisini.dizinin ilerleyen bölümlerindede görürüz inşallah.
yedi numara'daki rolüyle unutulmazlar arasına giren oyuncudur. zaten dizi güzeldi, karakterler de yetenekli olunca daha da güzelleşmişti.
geniş aile'nin geçen bölümünde gözüken ve yardıran oyuncu.
umarız rolü devam eder. misal kayseri'den istanbul'a taşınır, orada toptancılık yapar falan.
(bkz: geniş aile yurdakul)
prensesin uykusu'nun başrol oyuncularındandır. hayata hep gülerek bakan bir karakteri canlandırmıştır, yine müthiştir.
böylesine yetenekli bir oyuncu parlamadan oyunculuğa veda ederse .bildiğim bütün küfürleri ederim , hem türk milletine hem de türk sinemasına . cem yılmazların , okan bayülgenlerin prim yaptığı bir ülkeden çağlar çorumlu messi muamelesi görmeli . bir diğeri için (bkz: murat akkoyunlu).
7 numara da;"noktaa, bitti","aslanım emmimmmm","aslanım baldız","aslan graalıçamm" deyişiyle vee o kendine özgü o tuhaf kahkasıyla gönlümde taht kurmuş olan ve istanbul Efendisinde Deli Irfan, Tarla Kuşuydu Juliette William Shakespeare ve Şark Dişçisinde Taparnigos'u canlandırarak yerini sağlamlaştıran usta oyuncu.
7 numaradan beri yaptığı her televizyon işini ,oynadığı her sinema filmini sırf adı var diye takip ediyorum ve izliyorum. gördüğüm kadarıyla bu piyasadaki en şansız insanlardan biri. bu çaptaki bi insanı ben izleyemiyosam kimi izlicem arkadaş ?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.