1. 1.
    başlığın tam hali, "çağla sıkel ve defne samyeli'nin 16 saatlik affetmek konulu eğitim için 12 bin 800 tl ödemesi" şeklindedir.

Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini’nin “affetmeyi” anlattığı seminerine katılımları sonucu gerçekleşmiş, defne samyeli ve çağla şıkel bu seminer için 12 bin 800 tl ödemiş!

diyanet işleri uyuyor sanırım, elin amerikalısı gelip senin ülkende eğitim için kişi başına 12 bin 800 tl ye islam dininin en muhteşem öğretilerinden biri olan "affetmek"i anlatsın!

gerçi, diyanet bu tür işlerle ufak meblağlarla uğraşmıyor sanırım; hac - umre organizasyonları, vakıf gelirleri, faiz gelirleri, gayrimenkul kiraları falan filan daha büyük oynuyorlar yani.

http://www.hurriyet.com.t...oHm4PjVBfz_1R-WU0l_j_2ncQ
    9 -3 ... tc iyesta sert
  2. 2.
    Nerden baksan iyi para. Zaten bizim insanımız nereye para saçsak diye aranmayı sever. Çağlaya defneye bu paralar koyar mi lüks mekânda bir günlük yemek masrafı bu kadar gıdıklamaz bile.
    4 ... kapkan
  3. 3.
    Para bol olunca.
    6 ... kezi
  4. 4.
    Şuraya frikikli fotoğraf atıp da altına haber yazmayan bizden değildir.
    2 ... cok erken oten horoz
  5. 5.
    türk kızının düştüğü içler acısı durumun sadece bir örneğidir.

amerikalı veya kanadalı gördüğü zaman dibi düşer. amerikalı da çakal tabi. bir iki tane dandik kitap yazar google'dan copy paste yaparak, bastırır.

bunu gören türk kızı da delirir tabi. ooo kitabı var ama abiii diyerek kendini onlara yamamaya çalışır.

bunun gibi bir çok amerikalı var istanbul ve diğer büyük şehirlerde. adamların yaptığı tek iş bu.
    1 -1 ... latte addict
  6. 6.
    12.800 liraya ben onlara bırakın affetmeyi, hayatın sırrını bile veririm.
    1 ... anotheeer