1. 1.
    denizlispordan besiktasa gelmiş, dun bardagı tasıran penaltı pozisyonu sonrası taraftarların kendisini protesto etmesi uzerine "besiktas benim için bitmiştir" acıklamasını yapmıs futbolcu.
    besiktas galatasarayın elinden kapmıstı bunu yanılmıyorsam, iyi de yapmıs.
    ... ne diyosun anlamadım
  2. 2.
    beşiktaş taraftarının ayıp ettiği futbolcudur. sanki o penaltı olmasa beşiktaş şampiyon olacak...

(bkz: futbolcu kaybetmektense maç kaybetmeyi tercih ederim)
    ... denizci cakabey
  3. 3.
    (bkz: burası beşiktaş alayına gider)
    1 ... trinfr
  4. 4.
    futbolcu demeye dilimin varmadığı kişidir. gönderileceğini anlayınca tribünlere oynayan* ama zeki beşiktaş taraftarının yemediği, anderlecht'e göz kırptığını açıklayan stoper bozmasıdır. o gimese zaten biz kovacaktık. yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür eder, bir daha böyle gereksiz futbolcuların alınmamasını temenni ederiz.
    1 ... redwinemania
  5. 5.
    her zaman sahanın en kötü futbolcusu olmaya mahkum birisidir. becerebildiği yegane şeyler; doksan dakika boyunca üstünü ve saçını kirletmeden ve bozmadan kalabilmesi, gol sonrası sevinçlere herkesten aşırı tepki verebilmesi, maç sonrası demeçlerde alayına gider gibisinden konuşabilmesidir. lakin bu yeteneklerini görebilen bir teknik heyete veya yöneticiye rastlanmamıştır, o hep jokerdir nedense, tayfur havutçu dan kurtulmamızın diyetidir.*
    1 -1 ... don kişot
  6. 6.
    "beşiktaş bu kafayla, bu taraftar zihniyetiyle bi 10 sene daha şampiyon olamaz" diyen beşiktaşlı(!) futbolcu.
    2 -1 ... janjan
  7. 7.
    surekli sacıyla basıyla oynardı, sanki yeni bir ilhan mansız olmak ister gibiydi.bar fedailerine benzetirdim hep nedense.
    1 ... ne diyosun anlamadım
  8. 8.
    beşiktaş çağdaştan çağdaş ta beşiktaştan kurtuldu. ikisi de mutlu mesut görünüyo şimdilik. çağdaş abuk subuk hareketler yapmasaydı yine gönderilecekti,kötü ayrılmayı kendisi seçmiş anlaşılan. beşiktaşlı olmamama rağmen beşiktaş çok daha iyi oyuncuları haketmektedir ve çağdaş gibi hem tribünün, hem yönetimin tepkisini çeken, huzuru bozan oyuncuların* beşiktaş gibi bir takımda yeri olmadığı düşüncesindeyim. anderlecht'e transfer olayının ise tamamen blöf olduğu düşüncesindeyim, saçma bir harekettir çağdaş adına. şimdi kadro dışı bırakılacak, ama abuk subuk konuşmasaydı en azından sezon sonuna kadar takımda forma şansı bulurdu.
    -1 ... shyer
  9. 9.
    "beşiktaş benim için bitmiştir" lafından ötürü beşiktaş camiasından özür dileyen kişi..
    teknik altyapısı zayıf olduğundan, müdahale zamanlaması olmayan ve bu yüzden sık sık penaltı yaptıran savunma oyuncusu...
    sol ayaklı olması dışında hiç bir artı özelliği olmayan ve sol ayaklıların kralı sergen yalçın'ı sahalarda görmeye alışkın yaratıcı beşiktaş taraftarı'nı kesmeyen futbolcu...
    giderse gitsindir... kimler gelip kimler gitmiştir... yolu açık olsundur...
    ... ferrole
  10. 10.
    geldiği günden berri hiç bir aşama kaydedemeyen, bir türlü beşiktaş formasının gururunu, şahsiyetini sahaya yansıtamayan gereksiz bir futbolcudur.
    ... black_cool