1. 1.
    AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ın, yıllar önce yaptığı bir konuşmada geçen sözlerdir.

--spoiler--
    hocamızın abd ye gidişi “hicret”tir. kendisini dört gözle bekliyoruz. Kullara vefa vardır. Ben çağımızın hoca Ahmet Yesevi’si olan Fethullah Gülen Hocaefendi ye vefamı gösteriyorum..
    --spoiler--

ama yok Adam haklı dostlar;"ne istedi de vermedik","özledik,dön artık da bu hasret bitsin" şeklinde demeçler veren "reis" bile "aldatıldım,allah beni affetsin" diyerek işin içinden sıyrılmış sa, bu niye sıyrılamasın!

https://odatv.com/annesi-...-ovmemistir-12051851.html
    4 -3 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    yıllar önce söylenmiştir. yıllar önce de birçok mhp'li devlet bahçeli'nin kapısından ayrılmazdı; şimdi bir kısmı iyi partili.

ne yapalım şimdi, adamları taşlayalım mı ulan nasıl fark edemediniz böyle bir adamı diye? nasıl kandırdı sizi diye alay mı edelim?
    1 -4 ... lightsaber
  3. 3.
    ölme eşeğim yaz gelsin. geçmişi açacak olursak kirli çamaşırlarınızı dolduracak sepet bulamazsınız.
    1 ... timarli sipahi neferi
  4. 4.
    Düşünün artık milletvekili diye seçilen insan bir köpekten farkı yok. Bu iti milletin hakkını hukukunu korusun diye seçiyor olmalıydık.
    ... yok herif
  5. 5.
    --spoiler--
    ne yapalım şimdi, adamları taşlayalım mı ulan nasıl fark edemediniz böyle bir adamı diye? nasıl kandırdı sizi diye alay mı edelim?
    --spoiler--

evet gerekirse taşlayalım hatta yatırıp sikelimde. 280 vatandaş öldü bu 15 temmuz fetö akp çatışmasında. hepsi vatan millet bayrak hatta kurtuluş savaşı sandı ancak iş işten geçti. bunların hesabını kim verecek.
    1 ... kafam bir milyon