1. 1.
    algıda seçicilik işte. o yaşta senin oyuncak dükkanlarına, tatlı çikolata standlarına bakıp sümüğünü yiyen bir çocuk olman lazımdı.
    ... arasirabazen
  2. 2.
    ahh benim tombikatom.

bu kadar tatlı bir çocukken bundan 15 sene sonra sincanlı yerel bir şarkıcının müziğiyle oynayıp, asgari ücretle 4 çocuk yapıp, pursaklardan bir arazi kapatma hayaliyle yaşayan bir adam olacaksın büyük ihtimalle. işte ben, buna üzülürüm be çocuk. ama bir umudum var; beyin göçü. olur mu dersin? Guatemala'ya falan yerleşin mi be babako?
    4 -1 ... hergele kutay
  3. 3.
    Gözlerini parmaklayarak yuvalarından çıkar bebeğim. Beynini de ye demek isterdim terk etmeden önce seni. Ah yavrum.
    2 -2 ... naziko
  4. 4.
    El kadar, tatlı mı tatlı bir sabiye bile saldıran mahluklar görüyorum malesef. Gül geç işte ne diye küfrediyosun. Örümcek beyinliler ya.
    -6 ... bir istanbul beyefendisi
  5. 5.
    geleceğin ışid intihar bombacısı.
    2 ... strawberry blonde
  6. 6.
    ciplak olmayan erkekler abdestimi bozuyor dedirtir.
    ... son feci kedi
  7. 7.
    Bazılarına sevimli gelecek belki ama bence çok ürkütücü. Çevre, Anne- baba zihniyeti ve eğitimi çok önemli. Bi de karı demiyor mu...
    2 ... neler de bilirmis bu
  8. 8.
    Abdest almamıZı isteyen allah aynı zamanda çıplak kadın gördüğünüzde bakışlarınızı yere indirin der.

Allah'ın söylediklerinin sadece birisini değil her ikisini de yerine getirirsen sorun kalmaz.
    1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  9. 9.
    işte bizi böyle küçük mücahitler kurtaracak inşallah. ağaç yaş iken eğilir. maşallah aslan parçası.
    ... laz ziya
  10. 10.
    erzurum bayburt gümüşhane yozgatlı olması muhtemeldir.
    -1 ... tarihcix