bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zengin züppesi diye tabir ettiğimiz, hayatından para kazanmayı sadece babasından harçlık almak değil babasının adına çıkarılmış limitsiz kredi kartlarıyla yaptığı alışveriş sanan kızlardır efendim bunlar.

öyle adi mahlukatlardır ki; gösterir lakin vermezler. ayşen guruda misali.. ama anneleri öğütlememiştir bunlara ayşen guruda gibi bunlar yetiştikleri çevrenin etkileridir.

neymiş mini etek giyip bakire olarak evlenecekmiş. ulan hadi yazı anladıkta, kışın üşütürsün mazallah. hasta olursun kimse ellemese doktor eller gene patlar o zar. ha doktor yüzünü dudaklarını o makyaj engelinden geçip öpemez ama işaret parmakları uzundur biraz, tabi oralara da makyaj yapmıyorsanız.

efendim bu kızlar öyle tuhaf yaratıklardır ki en olmadık yerlerde yarı çıplak gezerler. magandadan geçilmiyor dedikleri yerlerde özellikle de.

"ha sorular lamba efekti olmadan geliyor aklıma."

tahrik eden mi suçludur? teşhir eden mi?

tahrik edilen mi suçludur? teşhir edilen mi?

sen bana "ananı bilmem ne yaparım" deyip sükse yapacaksın. ben ananı s.kince kabahatli, suçlu, abazan olacağım öyle mi?

yemezler..

evet sayın seyirciler yayınımıza nişantaşı'nın ardın türkbükü'ndan devam edeceğiz..

yersen..
    12 -36 ... eşşağan ala gazuğu
  2. 2.
    zaten mini etek giyenler motordur, zengin kızlarının hepsi verir, bunların amaçları abazanları tahrik edip kendilerine tecavüz ettirmektir.
    8 -13 ... carant
  3. 3.
    hayattan zevk alan mutlu kızdır. sorgulayabiliriz ama yargılayamayız. ha içi boştur ama çoğu kişinin olamayacağı kadar da dolu yaşar hayatı..
    8 -1 ... balon
  4. 4.
    diz kapaklari gorulunce ciplak olarak nitelenen kizlardir. denize de mayoyla bikiniyle girer bu arsiz namussuz kendini bilmezler.

essek kadar olmuslar daha ogrenememisler, yobazlarin, okuzlerin sac telinden tahrik olan serefsizlerin kendilerine "orospu" gozuyle bakacagini. hepinizi kiniyorum.

bundan boyle turkbuku'nde denize girmeyin, yolarim.
    18 -8 ... sydera
  5. 5.
    normal seksi geçip, anal seks isteyen kızdır. maksat ileride "ben namısımı korudum" portresi çizmektir. ama içinde gizli bir orospuluk vardır.

edit: eksileyin, vurun. bunu bana zenciyim diye yapıyorsunuz değil mi?
    10 -11 ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
  6. 6.
    gosterip de elletmeyen kizdir,annesi oyle tembihlemistir.
    3 -1 ... bepanthol
  7. 7.
    çikolata yiyip şişmanlamak istemeyen insanla aynıdır. *
    4 -3 ... dewe
  8. 8.
    'her çıplak gezen bana vermeli' zihniyetindekiler tarafından kınanan kız.
    8 -2 ... nikim yok benim
  9. 9.
    istediğini yapmakta özgür olan kızdır. ister götünü bile kapatmayan etek giyip kimseye vermez, ister başını kapatıp sağa sola verir. kişi kendisiyle hesaplaşıp, inancına göre sonuçta olacakları göze alabiliyorsa yaptığı davranış kimseyi ilgilendirmez.
    12 -3 ... hadilen
  10. 10.
    insanların zihnindeki çıplaklığı göremeyen insanların beden çıplaklığına göre yaptığı yorumdur. ve buna benzer genellemeler ne yazık çok bulunmakta.
    - sigara içen kadın rahat içmeyen hanım olur.
    - dolmuşta başı açık olan bir kadının yanına erkek hemen oturur, farklı durumda düşünür.
    4 -2 ... simardi kilitlendi dondu kaldi