1. 1.
  "birbirinizden utanmıyor musunuz?" diye sorulmak istenen, ama bu çöl sıcaklarını gördükten sonra "bilmediğin konu hakkında yorum yapma!" şeklinde laf sokabileceğine inandığım kabilelerdir.
  8 ... kelkeshoze
 2. 2.
  geleceğimize tutulan aynadan yansıyan görüntüdür bunlar. *
  1 ... isildur
 3. 3.
  insanın kendisini sürekli porno filmi setinde sanmasına sebep veren ortamın insanlarıdır. ki çoğu zencidir bu insanların. düşünün artık ortam soft mu hard mı ?
  1 -1 ... zargana
 4. 4.
  emperyalist ülkelere tercih ettiğim kabilelerdir. adamların nükleer bombaları, kimseye zararları yok en azından...tabi don da gerek bi yerde.
  1 ... filleri kurtaran adam
 5. 5.
  yiğidin malı meydanda olur mantığını yürüttüğünü düşünmek istediğimiz ancak yaşam şartları yüzünden bu şekilde dolaştıklarını bildiğimiz kabileler.
  ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 6. 6.
  küresel ısınmanın ipin ucunu kaçırması durumunda bizim de geçeceğimiz sistemdir.kabile sistemidir,efil efildir. *
  2 ... freeplayer
 7. 7.
  kadınların memelerinin komplesi sarkık ve meme uçları ters kutuplara bakar bunların. erkeklerin afedersiniz şeylerine kamış takıp daimi ereksiyon havası verenleride vardır bunların. (bkz: bir ereksiyon aracı olarak afrika yapımı kamış)
  2 ... selfless
 8. 8.
  aralarında cinsel taciz ve tacavüz görülmeyen kabilelerdir.
  1 ... atreides
 9. 9.
  kültür meselesi. '' bir yam yam kabilesinden deha çıkmaz ! '' der ehli.
  1 ... ask kadar siyah
 10. 10.
  elbise izi olmaması için uğraşan, afrika kabileleridir.

  bronz tenli bir hatunda, daha açık renkte, bir sütyen izi görmeye bile tahammül edemezken, simsiyah bir tende, tarzan elbisesi kadar beyazlığı, düşünmesi bile ürkütücü.
  2 ... rooest