1. 1.
  the naked truth dizisinin çekimlerine başlanan ve star'da yayınlanacak türk versiyonu.
  1 ... wta11
 2. 1.
  (bkz: beste kökdemir)
  ... binary
 3. 2.
  hep çekilmesi beklenen dizi 45 dakika olması heyecanlandırmakta.
  ... saskin ordek yavrusu
 4. 3.
  garip bir şekilde oyunculuk performanslarının bayağı olacağı izlenimini veren dizi.*
  1 ... socialogre
 5. 4.
  star tv' de yayınlacak olan 16 bölüm sürecek dizi . yönetim ve oyuncu ekibine bakınca güzel işler çıkacak gibi. merakla bekliyoruz efendim . 8 temmuz'da başlayacakmış .
  ... cekingen fil
 6. 5.
  başrolünde çok daş bi hatun var bu dizinin. türk olduğuna inanasım gelmiyor yeminle. evet.
  1 -2 ... fikir muhendisi fikri
 7. 6.
  8 temmuz pazar akşamı itibariyle ilk bölümü yayınlanacak dizi. aşağıda orhan koloğlu -ki bölümleri izleyerek yazmış- iyi bir anlatımla diziyi fısıldıyor kulaklarımıza..* *

  lakin bir noktada itiraf.com tadında bir olguyu da paylaşıyor "Beste Kökdemir “Hani öyle dursun yeter abi” diyerek, gençlerin şimdiden rüyalarına girmiştir bile. Ve üzerine bol bol internet ortamında yazacaklardır, tweet atacaklardır. Ve o artık ünlüdür. Bunun altını çizeyim." artık herkes raconu ögrendi. istatistii verilre dayanarak twitter, sözlük ve bilumum paylaşım sitesinde dizinin nabzını tutanları alkışlıyorum.

  --spoiler--
  Star yapım şirketini kurdu ve ilk işini bu akşam görücüye çıkarıyor; ‘Çıplak Gerçek’. ilk bölümü izledim. Dizinin 16 bölüm yani tamamında, kaybolan Hazal’ın (Beste Kökdemir) aslında hiç olmaması en vurucu olay. Sanırım diziyi gizemli kılan bu. Peki Hazal’ı nerede bulabiliyoruz? Başından ayrılmadığı ve kendi iç dünyasını paylaştığı bilgisayarda. Bir mekanda geçiyor dizi. Anlatacak derdi olmasa belki, diyaloglar sıkabilir. Öyle pıt, pıt hızlı hızlı ilerlemeyi sevmiyor. Hazal’ın anne ve babası boşanmış daha sonra, her ikisi yine ayrı ayrı evlilikler yapmışlar. Dizi, bir de onların derdine düşürüyor. ilk bölümde ‘sıkılmaca yok ona göre’ mesajını samimi veriyor, sizde kabul ediyorsunuz. Polise işin düşerse başınız aslında kendi olayınızla belaya girmiyor, tüm ‘kirli çamaşırlar’ da icabında ortaya çıkıyor. Dizinin bence altını çizdiği bir başka olay. Hazal’ın babası Korhan (Cem Bender), üvey babası Harun (Mustafa Uğurlu) ve Mine (Derya Alabora) arasında daha birinci bölümde sorgu odasındaki konuşmalar, buna bir işareti oldu. Bilgisayarların varlığıyla kendi özel hayatımız, bir çırpıda kendini ele veriyor. Belkide kayıp Hazal’ın hikayesinin bir ucunda da bu gerçek var.

  ‘Çıplak Gerçek’ ismi üzerinde aslında her yere dokunuyor. Hiçbir karakter oturduğu sandalyenin ya da bulunduğu yerin sınırları içinde olmayacak mesajını veriyor. Komiser Galip (Yetkin Dikinciler) bize dizinin başında psikolojik saplantılı eşi ve çocuklarıyla başlı başına bir sorunlar yumağı içinde olduğunu gösteriyor. izlerken “Oğlum sen önce git kendi sorunlarını sorgula” demek geliyor insanın içinden.

  Oyunculuk nasıl?
  Ekip özenle seçilmiş. Bir de ‘benim rolüm daha önemli’ olayı yok. Derya Alabora, kaybolan kızının peşindeyken zaten, hayatla telaşlı bir ilişki içinde olan anneyi çok güzel canlandırıyor. Mustafa Uğurlu, Yetkin Dikinciler ve Cem Bender ‘biz işimizi biliriz’ durumunda. Ben Erdem Akakçe’nin hastasıyım bu arada belirteyim.

  45 dakika hikayesi
  Bu akşam iki bölüm arka arkaya geliyor. Yani yaklaşık 90 dakika. Star, sanırım “45 dakikaya milleti şöyle eski usül alıştırayım” diye düşünmüş olacak. Aslında 45 dakika yetiyor. Yani doyuyorsun, öyle bir yapısı var dizinin. Sanki bir bölüm yeter diye düşündüm. Siz bilirsiniz.

  Rüyalarına girmiştir
  Beste Kökdemir “Hani öyle dursun yeter abi” diyerek, gençlerin şimdiden rüyalarına girmiştir bile. Ve üzerine bol bol internet ortamında yazacaklardır, tweet atacaklardır. Ve o artık ünlüdür. Bunun altını çizeyim.

  Müzikler Redd imzalı
  Redd grubunun solisti ve bas gitarcısı Doğan Duru, müzikleri yapmış. Jenerik müziğini Beste Kökdemir seslendirmiş. Sesi nasıl diyeyim tam bizim gençlerin seveceği kıvamda. Parça da giderek kitlesini oluşturur. Bir albüm ardından gelir. Jenerikte sözler pek anlaşılmıyor. Sanırım ‘gençlerin tarzı’ böyle!
  --spoiler--
  1 ... byoser
 8. 7.
  süper güzel bir kız başrolunde olduğu için rekor kırması beklenen dizi.
  1 -1 ... arcadiali
 9. 8.
  dizi, güzel gizemli kız klişesi üzerinden reklamını yaptı durdu. bu kadar çok bunun üstünde durduklarına göre, dolu bir dizi olmadığını düşünüyorsun.
  ne yapalım yani güzelse? başına kötü bişey geldiğinde daha mı çok üzülmemiz gerekecek?

  bi de gotik havaları, makyajları yapılıp ta konulmuş kız. sözlükçüler üstüne atlasın, leyla ile mecnun ve behzat ç gibi fenomen yapsınlar diye herhalde.
  3 -1 ... bir beneklim dunyaya bedel
 10. 9.
  kızım nerede nin çakması , ağır bir dizi. Izlediğim kadarıyla kızım neredenin o havası yok. Daha ilk bölümden hatalar var mesela yetkin dikinciler kızına yarın okula git diyor birkaç sahne sonra karakolda avrupa kupasını final maçını izliyorlar.
  1 -1 ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55