1. 1.
  yönetmenliğini Olgun Arun un yaptığı çılgın dersane kokmus bunlar yarıyıl tatilinde izleyiciyle buluşacak. şu an çekimleri devam eden filmde birbirinden ünlü oyuncular oynayacak. Hande Atazi felsefe, Mustafa Topaloğlu ise coğrafya öğretmenini canlandırıyor. Dersanenin sahibi Cüneyt Arkın, rehberlik öğretmeni ise Pakize Suda. film üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ve öğretmenlerin hikayesini beyazperdeye komedi türünde yansıtacak.
  1 ... worldlike
 2. 2.
  yağmur atacan'ın bir bayanla seviştiğini söylediği * güzel olacağını tahmin ettiğim film.
  1 -3 ... andlee
 3. 3.
  son yıllarda türk sinemasının yaptığı ataktan, prodüksiyon şirketleri nasibini almak istemekteler. bu yüzden avrupa'da ve amerika'da kabul gören tarzları denemekteler. absürd komedi tarzında filmler eskiden beri çekiliyor türkiye'de. fakat yabancı filmler yeterli izleyici kitlesine ulaşırken aynı tarzdaki türk filmleri daima eleştirildi. absürd komedi tarzının iyiliğini kötülüğünü tartışmayacağım. insanlar türklüğe yakıştıramıyor mu böyle cıvık filmleri de eleştiriyorlar?
  film sektöründeki insanlar en başta "sinema en başta eğlenmek, iyi vakit geçirmek içindir" diyorlar. bu adamlar bu işi para için yapıyorlarsa tabi ki en başta seyirciyi eğlendirecekler, iyi vakit geçirmelerini sağlayacaklar. filmin iyiliğini kötülüğünü de tartışmıyorum. ama ülkede büyük bir atılım var buna köstek olmamak lazım.
  1 ... zlatan1937
 4. 4.
  ileride birgün can sıkıntısı vcd kirayalabileceğim o köhne dükkana girdiğimde, alıp izleyebileceğim filmdir.evet önyargıyla bakıyorum, afi$inden olabilir, ya da pa$akeyfimden.
  1 ... okuzcuk
 5. 5.
  amerikan pastası havası verilmeye çalışılmış, eğlenceli bir gençlik filmi. *
  2 ... peyderpey
 6. 6.
  oncelikle ozenti bir film oldugunu sahsımca belirtmek isterim, ama ne iyi etmisler de cekmisler cunku bazı seyleri asmamız, sinemada da artık on plana cıkmamız lazım. filmin izleyici kitlesi genclerdir, 18+ sınırlaması yoktur. *
  -1 ... derek
 7. 7.
  neşeli gençlik filmine rakip film. (bkz: neşeli gençlik)
  1 ... yalandunyaninsahtekahramani
 8. 8.
  laubalilik sorunsalına cuk oturan, iklimler ve beyza nın kadınları' nın yanında afişine bakılmayacak film.
  1 ... legend of the stranger
 9. 9.
  afişinden ne bok olduğu anlaşılan püsür. türk sineması gelişiyormuş, peh!
  2 ... paradigma
 10. 10.
  ilk dikkat ceken unsur filme oynayan kızların zeka seviyelerinin birbirine denk secilmesidir!yapımcılar özelliklemi kafası calışmayan kızları secmiş yoksa bu bir tesadüf mü dedirten türk filmi.
  2 ... mojna