1. 1.
    Önce Allah ın izni sonra MHP nin yardımıyla.

O çomar dediğiniz halk bu görevi akp aracılığıyla Erdoğan a verdi. O da başım gözüm üstüne dedi aldı kabul etti.

Herhalde kemo ya, mero ya, selo ya ya da gülgillere verecek hali yoktu ya. işi ehline verdi.

Başta şu sözlükte sonra da diğer tüm mecralarda kayıkçı kavgası mı desek, it dalaşı mı desek sabah Türkçü-Kürtçü kavgasıyla başlayıp, akşam akp den nasıl kurtuluruz kavgasını görüyoruz ve rest çekiyoruz. O iyi parti hdp atışması kimsenin ilgisini çekmiyor artık.

Çözüm süreci, habur, megri megri dündü, şimdi kan alma vakti. inanmadınız mı? isteyen istediğine inanmakta serbest. Ama sonra karı gibi zırlamayın.
    9 -28 ... tea man
  2. 2.
    18 yıldır akp'yi engelleyen mi oldu?
    20 -4 ... ben de yazdim
  3. 3.
    18 yılda bitmedi 180 yılda ancak biter herhalde.
    Ekrem imamoğlu da böyle bunun gibi dediydi.
    18 günde ne yaptım,1800 günde ne yapacağım bakın diye...
    4 -2 ... sakaspeare
  4. 4.
    18 yılda pkk Nerden nereye geldi?

Artık yurt içinde bırak karakol baskınını kafasını bile kaldıramıyor.

ikinci olarak da niyetinizi gayet iyi okuyoruz. Başta ABD, Rusya olmak üzere bütün büyük güçler arkamızda özgüveni. Bir yandan iyi oluyor iyi. Çünkü bu maskeli balo bitiyor. Hem kim demiş o güvendiğiniz dağlara kar yağmaz diye?
    5 -5 ... tea man
  5. 5.
    beyle

çıldırsanız da kudursanız da akp pkk yı bitirecek
    6 -3 ... adana 01
  6. 6.
    beyle

çıldırsanız da kudursanız da akp pkk yı bitirecek
    8 -3 ... adana 01
  7. 7.
    pkk şu an bütün unsurlarıyla kuzey suriye'de devlet kuruyor. türkiye'deki faaliyetlerini kendi minimuma çekti. pkk'nın orada devlet kurabilecek seviyeye gelmesi bop eşbaşkanı tayyip'in dümenleriyle oldu. 2002 yılında "siz kuzey suriye sizin idarenizde olacak" denselerdi buna kendileri bile inanmayıp götleriyle gülerlerdi.

bop eşbaşkanı tayyip, kuzey suriyeden milyonlarca arabı türkiye'ye nakletmeseydi böyle bir şey mümkün olamazdı. türkiye'ye oradaki yapılanması bitince türkiye'ye tekrar saldıracak. pkk'nın lider kadrosundan kim yakalandı ki pkk dağılsın. pkk kuzey suriye'deki oluşumunu tamamlayıp türkiye'deki eylemlerine yeniden başlatınca bu yazdıklarımı ve ne kadar aldandığını hatırla.
    8 -4 ... ben de yazdim
  8. 8.
    Pkk ezelden beri Esad ın gayrımeşru velediydi. Şimdi mi ortaya çıktı?

Sorsan, suriye de rejim e sahip çıkmalıymışız. Niye? Pkk yı el altından beslesin diye mi?

Biz bu tiyatroyu oynayacak olsak, Esad la, iran la, Suud la değil, abd ve Rusya ile oynarız. Zaten öyle yapıyoruz.

Pkk Suriye de devlet kuracakmış? Kursun. Pkk vatandaşına hizmet götürecek, öyle mi? O kurulan başka bir şey olur. Onun da o zaman icabına bakarız.
    3 -8 ... tea man
  9. 9.
    Ülkeyi çevirmiş yol geçen hanına arap,afgan,ermeni,Kürt ne geliyorsa ülkeye hoşgeldin abi çekiyor bu nasıl bitirme amk

Ulan bir kere millî güvenliği düşünseniz demografinin anasını sikmezdiniz.
    4 -3 ... yarim dolar
  10. 10.
    ~~
    Ülke yol geçen hanına döndü
    ~~
    Ulan, gürcü işciler olmadan Karadenize çay toplanmaz olmuş. Bu fakirlik göstergesi mi yoksa biti kanlanma göstergesi mi?

Dırdır yapmayı siyaset yapmak sanan ne çok tırt var şu alemde.
    3 -6 ... tea man