1. 1.
  derhal kızın ayrılması gerektiği erkektir. böyle cimrilik mi olur sefaletim? sen al çıktığın kızı boğazdaki lüks restaurantlar dururken simit sarayına çay içmeye götür. yazık ki ne yazık, böyle erkekler görünce parası neyse verip susamlayasım geliyor vallahi!
  25 -42 ... cool adam
 2. 2.
  kesinlikle terk edilmesi gerekilen erkektir. sokak simidinin enfes tadını bilmeyen ve sevdiceğiyle bu tadı paylaşmayan erkeğin damak tadı mı vardır ki.
  *
  39 -7 ... meydanbenim
 3. 3.
  büyük ihtimal parası olmayan erkektir.
  3 -1 ... klima muhendisi
 4. 4.
  parası olmadığı gibi, sevgilisini saraya götürmek isteyen erkektir. parası olduğunu düşünün bi; simit sarayı topkapı oluverir bi anda.

  paraya ters bir tokat atmak isterdim. ama onun tokadını yememeliydim.
  6 -2 ... kecininsesi
 5. 5.
  muhtemelen öğrencidir.
  8 ... kalemtras
 6. 6.
  simit sarayı da pahalı lan ! simit 2 ytl çay 1 neresi ucuz bunun :! alt tarafı simit.ama konunun hakkını vermek gerekirse hemen yol verilecek erkektir.
  4 -1 ... satchafunkilus
 7. 7.
  sevgiline simit testi uygulamak ısteyen erkektir.
  1 -3 ... ecivecivokke
 8. 8.
  çıktığı kızı süper lüks dubleks evine götürüp kafasını kesmektense, adam gibi simit sarayına götürüp sevgilisiyle medeni bir şekilde çay içip muhabbet edebilmeyi becerebilen erkektir. doğrusunu yapandır, helal olsun aslanımadır.
  65 -4 ... rakinfish
 9. 9.
  bunun küçük görülmesi, insanı geçtim bir hayvan iğrençliğidir. bugün simit yemeye, yarın balık yemeye, parayı bulunca da lüks restoranta götürür. önemli olan ikilinin arasındaki sevgidir. beni simit yemeye götürüyor diye erkeği terkeden kız zaten o kişinin sevgilisi değildir. ayrıca iki gönül bir olunca samanlık seyran olur.
  19 -1 ... jakkal
 10. 10.
  belki de simit kralıdır.
  5 -1 ... double cross