bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bu konu hakkında sözlüğümüzün bir girisi olmaması beni derinden yaraladı sevgili okurlar. Dolayısı ile, sözlüğümüz için elzem olan bu eksiği, hemen bir teknik ile kapatma çabasına gireceğim.

  erkek hayvanının en çok zorlandığı mevzuya bir açıklık getiren harekatlar bütünüdür. efendim elde hazır kıvama getirilmiş ve bir güzel tanışılmış bir kız varsa... bu kısım önemli öyle brad pitt neyin kadar yakışıklı değilseniz direkt çıkma teklifleriniz afedersiniz ama baş parmak orta ve işaret parmak kombinasyonu ile karşılanır.

  çıkma teklifi anları oldukça özel ve zorludur. bunlardan şahsıma münhasır en sevdiğim taktiğimizi siz değerli sözlük okurlarıyla paylaşacağım.

  efendim, önceden tanışılmış ve kıvamı yerinde olan kız kişisine ulaşıyoruz. gerek yüz yüze gerek telekominikasyon yoluyla olsun görüştüğümüz kıza nihayetinde çıkma teklifi edeceğimizden, reddetme riskini sıfıra veya en aza indirgememiz çok önemli. bu arada teklif edecek olan erkek, alacak olan kızsa mutlaka ve mutlaka reddetme riski vardır, bu kız kısmısının sağı solu yoktur. zira öne ve arkaya doğru genişler bunlar. hihihi komik esprilerimizden birini daha yaptıktan sonra, icraata geçelim:

  kıza yakınlaşıyoruz (veya arıyoruz, msn, feysbuk etc.) önce halini hatrını soruyoruz, efendim son gördüğümüzden beri nasılmış neler yapmış, bu çok önemli, zira kıza onun sorunlarıyla ilgilendiğimiz imajını vermeliyiz bir kereye mahsus olmak üzere, anası ne demiş, babasıyla neetmiş, çarşı da ne görmüş kaç paraymış, bıkmadan dinliyoruz, olur da bıkarsak telefonu bir kenara koyuyor, içimizden 30 a kadar sayıyor, sonra alıp " hı hı yaa.." deyip telefonu bi 30 saniye daha kenara koyarak, bu süreyi geçiştirebiliriz. sonucta kız anlatıp bitirince, zamanın bizim için geçmediğini, sürekli dalgın olduğumuzu filan söylüyoruz, kız büyük ihtimalle - aaa noldu?" filan diyecektir, orda pat diye ( - seni özledim anam ondan dalgınım ) filan demiyoruz, sabrediyoruz, ve (- işte ne bilim ) filan deyip geçiştiriyoruz, o arada kıza boş vakti olup olmadığını, eğer varsa kendisine bir kahve ısmarlamak istediğimizi söylüyoruz, bakınız kahve önemli, hem kırk yıl hatırı var hemde olaya ciddiyet katar. kız o ana kadar telefonda (veya yüzyüze) genelde konuşan kendisi olduğundan , ilk ihtimal vicdan azabı duyar, 2inci ihtimal size daha çok anlatmak, afedersiniz kafanızı skmek ister ve çıkma teklifinizi kabul eder.

  efendim buluşma yerine gitmek, orada erkenden bulunmak çok önemli, hafif parfüm sıkıyoruz, kendine bakma veya bakıyormuş gibi görünme (!?) çok önemli, bir kereye mahsus tırnakları filan törpüleyebiliriz, dişleri fırçalarız, kızlar bu tip şeylere çok dikkat eder. onu sevgili yapana kadar köprüsünden geçeceğiz efendim.

  bir sonraki aşama sevgili olma isteği kısmıdır, o ana kadar kibar oluyor genelde kızı dinliyor, elimizden geldiğince onla aynı fikirde oluyoruz. haydi aslancıklarım biraz pc nin başından kalkın da şu taktikleri uygulayın, hadi bakim asosyallerim benim...
  3 -1 ... borcu
 2. 2.
  (erkek oldukça kasıntılı bir şekilde kıza yaklaşır ve...)

  e-benimle birlikte olur musun?
  k-hönk...terbiyesiz.
  -1 ... varyemez abi
 3. 3.
  - senden çok hoşlanıyorum benimle çıkar mısın?
  + hayır
  - ben de senle çıkmam zaten şu tipine bak bir hele.
  + !?
  4 ... harfcambazi
 4. 4.
  dersine gıdım kafa yormayan öğrencilerin taş gibi kızın üzerinde tüm fiziksel hesapları yapıp uzun uzun çetelesini çıkarıp sonuca ulaşmaya çalıştığı sorunlardan birisidir.
  4 ... seri dogusun kulusu
 5. 5.
  - senin benle çıkmana karar verdim.
  + heyvan
  2 ... lucifer666tr
 6. 6.
  - aslı benimle çıkarmısın ?
  - evet .
  - vercekmisin peki ...
  - ne dedin .
  - ya şey diyorum vermiceksen uğraştırma.
  - murat benden uzak dur.
  - ya ben şimdi ne dedim ki.
  -1 ... ultracan
 7. 7.
  öncelikle kız arkadaşı yemek yenilen bir mekana götürürsün. yemek yerken arada ortamı sevgili sohbetine getirirsin ve sonra hadi çıkalım mı denersin * eğer kız ilişkiye hazır değilim, yok ben seni arkadaş olarak görüyorum falan derse hadi daha ne yiyeceksin beni de mi yiyeceksin mekandan çıkalım diye kıvırırsın yada adam gibi içinde çıkma kelimesi olmayan güzel bir şekilde söylersin.
  3 -1 ... qazagelme
 8. 8.
  örnekleri gibi çok zor bir hadisedir.

  - aaa aysel köpeğin ne tatlıymış ... adı ne bunun ?

  + daha koymadım ki ...

  - beraber koyalım mı ?

  + ne olsun ismi ?

  - hımmm bulamadım yaaa

  - ama konumuz madem isim koymaya geldi bizede bir isim bulsak ?

  + nası yani ?

  aha sıçtık ...
  6 -1 ... arjantin
 9. 9.
  Genelde çok masraflı değildir fakat masraflı hale getirilebilir. iki olayında başarı yüzdesi aynı olması ve genelde masraflı halinin kullanılması da ayrı bir ilgili çekici olaydır.
  1 ... bukoydenolsamnolacak
 10. 10.
  bizim bir arkadaş hoşlandığı kızı öpmüştü. kız buna bastırmış tokadı. neyse bizimkisi de şöyle bir yöntem denemiş;

  kızın evine gidilir, elde bir kutu. hatun kişiye kutu takdim edilir. kutunun içinde papatyalar, jelibon, çikolata ve bir de not vardır. notta şu yazar; " sene 1700'ler prenses kurbağayı öptü, kurbağa prens oldu. sene 1800'ler prens uyuyan güzeli öptü, uyuyan güzel uyandı. sene 2009 ben seni öptüm, sen tokadı patlattın. bu işte bir terslik var ama çözemedim. beraber bulmaya ne dersin?"
  34 -3 ... ilgisiz kisi zamiri