1. 1.
    hangi muhafazakar kanalı açarsanız radyo ya da tv fark etmez efendim, nur yüzlü zat-ı munterem bi kişi millete en iyi çük kaldırıcıyı kendisinin bulduğunu ikna etmeye çalışıyor.

akılları çük'ünde olan, apış arası kokan, cinselliği yaşayamamış, şakirtlerin nedir bu çükleri ile alıp veremedikleri anlamadım.

bi reklam varki evlere şenlik gergadan boynuzunu tozundan yapıldığı iddaa edilen çük kaldıran ilacı satarken adamın yaptığı reklam ilginç vallahi..

gergedanı biliyorsunuz değil mi, onun cinsel gücünü biliyorsunuz değil mi şeklinde.

iyide amk biz nerden bilicez ulan gergedanın gecede kaç posta attığını.
    8 -3 ... keremi
  2. 2.
    3-5-7-9 çocuk/asker yetiştirmek için zorlanan beyni yıkanmış veya tamamen alınmışlar için satış stratejisidir. doğru yerdedir yapılmaktadır o kanalları izleyen/dinleyenlerin kandırılması çok daha kolaydır.

(bkz: işte bunlar hep seks)
    1 -1 ... ihan et
  3. 3.
    kendim yada bir yakınım hiç gergedanla çiftleşmediği için bilemeyeceğim bir referansla ilaç satmaya çalışan gafillerdir.

bu arada gergedanla halvet olup, sözkonusu yaratığın performansından etkilenen dinci kardeşlerimiz tecrübelerini tıp dünyasıyla da paylaşırlarsa iyi olur.

bi sike derman olacağından değil. maksat eğlence çıksın.
    2 -1 ... jorge lois borges
  4. 4.
    helal hap diye satılanlardır.
    2 ... teflon
  5. 5.
    Var demek ki bir problemleri bu muhafazakar insanların.
    Sağlık önemli tabi. Ne diyelim.
    Belgeselle de araları iyi demek ki gergedanla o kadar ilgileri olduğuna göre.
    Biz bilmiyoruz valla gergedanın cinsel gücünü.
    ... belki de hicbir sey bilmiyoruz
  6. 6.
    ereksiyon sorunlarında kullanılan ilaçların islam'i yayın yapan kanallarca pazarlanıp satılmasıdır. ben açıkcası hiç rastlamadım çünkü o kanalları izleyecek ne zamanım ne sorunum var. ve ayrıca.
    (bkz: senin ne işin var cemaatte)
    (bkz: işin gücün yok mu senin)
    -1 ... truvaefes2
  7. 7.
    islamiyette çük kaldırmak günahtır çünkü. o yüzden çok ayıptır. ticaret de yasaklanmıştır hatta islamiyette.
    1 ... uludaggozluk
  8. 8.
    Sakirtlere hitap etmektir.

Cuk bu nihayetinde. El kol gibi kalk deyince kalkmiyor. Duayla da olmuyor adam mecbur gergedan seysinden kullanmaya.
    4 ... kuyruk yagi
  9. 9.
    çük'e sürülecek kadar beyinleri olmadıkları içindir.
    2 -1 ... aspekli