1. 1.
    arkadaşlarım gönderdi, "yazar mısın" dediler...

okudum, kanım dondu. üzülerek yazıyorum.

sizlere jöh'te görev yapmış, jandarma uzman çavuş hakan akbulut'u tanıtayım.

hakan kardeşimiz tunceli jöh'te görevliydi.
    2016 yılında geçici görevle nusaybin'e geldi.
    burada meskun mahal arama tarama faaliyeti esnasında pkk'nın tuzakladığı eyp'nin uzaktan kumanda ile patlatılması sonucunda yaralandı.
    çöp toplayan güneydoğu gazisi jöh

gazi oldu.
    tedavi süreci neticesinde sağlık problemleri devam ettiği için türk silahlı kuvvetleri ile ilişiği kesildi.

kahraman gazimiz memleketi beyşehir'e döndü.
    geçindirmesi gereken bir ailesi vardı.

şimdi ailesini geçindirebilmek için çöplerin içinden geri dönüşümlü malzemeleri ayıklıyor.

ekmek parası...

bu ayıp sanırım hepimize yeter ama, asıl üzerine alınması gerekenler alınırlar mı bilmem.

not: bu arada 15 temmuz gazileri bu kahraman gazimizden en az yüzde 50 daha fazla maaş alıyor.
    27 -1 ... tengir budun
  2. 2.
    Allah onlara yardım etsin .
    1 ... marshal walter model
  3. 3.
    Güvenlik Müdürlüğü gibi işler teklif edilebilir aslında bacağında çok aşırı bir fonksiyonel problem yoksa. Çevremde çok gazi var, bu işte bir terslik var ama anlamadım.
    1 -1 ... golgebeyi
  4. 4.
    Eee ondan sonra bedelli askerlik yapanlara bok atıyorsunuz tangır tungur kardeş. Birakacaksiniz bu işleri. Al sana kolunu bacagini bu memleket icin koparmış vatan evladı ve düştüğü durum.
    3 -1 ... carbonara
  5. 5.
    https://youtu.be/lHp2UuBRcbw
    ... gedikpasa
  6. 6.
    Dedem Kore gazisiydi. Çocuklarıyla her atışmasında "benim hiçbirinize ihtiyacım yok. Öldüğümde devletimin askeri gömer beni" derdi. Dediği gibi de oldu. köy mezarlığında küçük bir törenle toprağa verildi. Başka da bir şey beklemedi istemedi devletinden. Bence istemeliydi.

Çalışmanın hiçbir türü ayıp değil. Ayıp olan şey; gazilere, yaşarken değil ölünce itibar göstermek. itibar, Diriye değil ölüye. işte gerçek ayıp bu. Dedeme yapılan da buydu.
    3 ... ngark