1. 51.
    kendileri ben oluyorum elimde ne varsa atamıyorum yere küçük bir çekirdek kabuğundan tutun da taşımakta zorlanacağım bir şeye kadar sonuçta hakkım değil yapmam günah da ayıp da bana yakışmaz ve insanlar benim attığımı görür de atarsa vebali bana.
    1 ... sarimsakreceli
  2. 52.
    Benimdir.
    1 ... budamiolacaktieyahali
  3. 53.
    Doğayı, çevreyi,insanlığı düşünen, düşünceli seviyeli alnından öpülesi insanlardır. Unutmayın (bkz: karanlıktan şikayet edeceğine bir mum da sen yak)
    1 ... efsane komutan
  4. 54.
    öpülesi bir insan değildir.normal bir insandır. yere atansa sövülesi bi canlıdır.
    1 ... yuzotuziki
  5. 55.
    Toplum bilinci oturmuş, çevresine faydalı insandır.

Evcil hayvanını dolaştırırken ellerinde poşet de olur bu kişilerin. Baktıkça gururlanırsınız, bu ülkeye olan inancınız artar.
    ... kuyruk yagi
  6. 56.
    Cok cevreci olmasalar bile ellerindeki cöpü oraya buraya atacak kadar da düsmemis olan insanlardır. Az bulunur artık. Koruyunuz efenim.
    2 ... scarlet witch
  7. 57.
    bizzat yaptığım uygulamadır.
    1 ... defansagelsenize lan
  8. 58.
    etraf kalabalik ise benimdir. kimse yoksa atarim amk.
    -1 ... ortamabakayimdedim
  9. 59.
    toplum ahlakina sahip olan insandir.
    ... nikolaygulayev
  10. 60.
    Böyle şıkıdım şıkıdın, ben dönyanın en gozel avradıyam kafasında, çocuklu kadınlar görüyorum. Çocukları ellerinde bulunan abur cuburların ambalajlarını gözlerinin önünde açıp yere atıyorlar.çocuğa demiyor yavrum yere atılmaz, o yer hepimizin ortak yaşam alanı..
    işte ben, o sürtük kadınları elime alıp bir çöp bulana kadar taşımak istiyorum.
    2 ... olmecardi