1. 1.
    Evinde, okuduğu ilkokulda, lisede, hatta üniversitede, izlediği televizyonda, filmde belgeselde, sokakta gördüğü afişte, katıldığı konferanslarda bunun yapılmaması gerektiğini binlerce kez duymuş fakat anlayamamış insandır.

Sokakta rüzgardan uçuşup üstüne yapışan, ayağına takılan çöpten asla rahatsız olmaz. Pislik içinde yaşamaya alışmış insandır. Onun yere attığı çöpü aldığın zaman ooo çevrecisin falan der bir de kendince komiklikler yapar. Kesinlikle eğitilmez bir insan türüdür.
    4 ... ulkucuwolf
  2. 2.
    çöpünü konteynera atmayı külfet olarak görür. yapmaz dediğim insanlar bile çok rahat yapıyor bu iğrençliği.
    doktora bitirse yine değişmez bu tipler.
    3 ... entente cordiale
  3. 3.
    Yere attığı çöpten daha çöptür.
    3 ... sokaktaki yazar
  4. 4.
    Bu insandan birşey beklemeyin umursamaz işe yaramazın tekidir her köşe başında çöp varken olduğu yere atmayı tercih eder kınıyorum.
    3 ... sivil
  5. 5.
    Bunun bir de çöpün dibinde olup da yere atan versiyonu vardir. Kafasi çöp kovasina sokup sokuo cikarilasidir.
    2 ... demokratik kral
  6. 6.
    Bir ortamda bu muhabbet açılsın kimse ben yere çöp atıyorum demez hatta bir kaç kişi Greenpeace üyesi gibi şöyle çevreciyim böyle temizim doğa VS muhabbeti yapar.
    ... realdeal
  7. 7.
    Aslında bir sürü tanımı vardır. Burada bilinç sahibi olmaktan girer kendini geliştirmeden çıkarım. Ama uzatmaya gerek yok en kısası ile anlatacağım.

Eğitilmemiş hayvandır. Net.
    ... ladylemon