bugün

Şimdiki zaman diliminde düüncelerinde yer alarak seni meşgul eden şeyleri öğrenmek için sorulmuş bir sorudur. merak ettim.
benim şahsen "yarın ki ödeve birazdan başlayacağım tamam" cümlesi geçiyo başka da bi şey geçmiyor.
' Son kez bakayım sözlüğe sonra ders çalışacağım. Fuckkkkkk... ' gibi şeyler.
en güzel günlerimin
üç mel'un adamı var:
ben sokakta rastlasam bile tanımayım diye
en güzel günlerimin bu üç mel'un adamını
yer yer tırnaklarımla kazıdım
hatıralarımın camını..

en güzel günlerimin
üç mel'un adamı var:
biri sensin,
biri o,
biri ötekisi..
düşmanımdır ikisi..
sana gelince...
yazıyorsun..
okuyorum..
kanlı bıçaklı düşmanım bile olsa,
insanın
bu rütbe alçalabilmesinden korkuyorum..
ne yazık!..
ne kadar
beraber geçmiş günlerimiz var;
senin

ve benim
en güzel günlerimiz..
kalbimin kanıyla götüreceğim
ebediyete
ben o günleri..
sana gelince, sen o günleri -
kendi oğluyla yatan,
kızlarının körpe etini satan
bir ana gibi satıyorsun!.
satıyorsun:
günde on kaat,
bir çift rugan pabuç,
sıcak bir döşek
ve üç yüz papellik rahat
için...

en güzel günlerimin
üç mel'un adamı var:
biri sensin,
biri o,
biri ötekisi...
kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi...
sana gelince...

ne ben sezarım,
ne de sen brütüssün...
ne ben sana kızarım
ne de zatın zahmet edip bana küssün..
artık seninle biz,
düşman bile değiliz..
(bkz: durumumuz yoktu okuyamadık)
bazı insanlara çapkınlık ve muzurluk cidden yakışıyor. üzerilerine dikilmiş ceket gibi oturuyor ve sırıtmıyor. şeytan tüyü denilen şey cidden var galiba.
dağlara taşlara, uçan kuşun bile kanadına çok şükür yazasım var şu an. camı açıp çığlık çığlığa bağırsam, ter ter tepinip şarkı söylesem az gelir şu sevincime.
*bir güvercin gördüm gökyüzünde.
insanın başına gelmiş en kötü şey belki de insan olmak.
düşündüm. dünyadan haberi yok. uzayda hangi noktada olduğunu bildiği için insan hayatı bok gibi. üzerine bastığı toprağı isimlendirdiğimiz için kavga ediyoruz.

güvercin götüyle gülse bize hakkı var.
Şarkı sözleri adı bende saklı.
Bi gusül alsamda yarın cumaya temiz gitsem.
hayatımın bir gün son bulacağı gerçeği.
Bu da gol değil.
Tırnaklarımı dibinden kesmek.
Bir ümit besen şarkısı.

Seni unutmaya ömrüm yeter mi ?
facebook sağolsun ortaokul lise dostumun nişanlandigini gördüm. aynı lisededik bir de,sokakta görsem asla taniyamazdim. basketbolcu, iri vucutlu, asla makyaj yapmayan kız gitmiş, narin mi narin zapzayif, bol makyajli kokos bir kız gelmiş. vay be elin ürologu kapmış kızı.

Not: zaman akıp ilerlerken ben ne zaman böyle bir evrim geciricem acceba?
Gülüyorum, eğleniyorum insanlarla insanların içinde hiçbir şey yokmuş gibi yaparken birden nasıl oluyorsa kara yılın çukuruna düşüyorum bilmiyorum.
Hayat diyorum arkadaşlar hayat yaşar Kemal'in kitaplarındaki gibi olduğunda daha güzel ve katlanılabilir.
Bütün gün durmamacasına güneşin alnında çalışacaksın akşama helak düşecek içtiğin bı bardak çayı bile kıymetlendireceksin.

Böyle olmuyor. Tamamen dinlek bir vücut insanı hasta ediyor. Hiçbir derdim yok. Belli bir sebebi de yok.
betelgeuse in patladığını görebilecek miyim sorusu geçiyor. Bir iki yıl diye bir tarih verdiler. Umarım dünya gözüyle bu supernovayı görebiliriz.

Bilgisi olmayanlar için hatırlatayım. Bu kırmızı dev patladığında gökyüzünde haftalar boyunca en az ay kadar parlak bir şekilde görülebilecek. Gündüz de görebileceğiz.
televizyonu açıp belgesel falan mı izlesem yoksa yatıp uyusam mı sorunu geçiyor aklımdan.
Acaba kibariye şu an napıyordur?
acaba sabah yine mi geç kalacağım.
çok şey geçiyor. karmakarışık her şey.
boşluk, koskocaman bir boşluk.
Yarın maça gideceğim maltepe ye maç bitiminde karşısındaki lokantadan yiyecegim pilav üstü kuru fasulye.
nasıl uyuyacağım ve yarın nasıl kalkacağım.
güncel Önemli Başlıklar