bugün

şimdiki insanlar neden maymun oluyor sorusundan daha etkili değildir.
Nasıl olmuyo bi sürü konusan maymun gördum ben diye cevaplanası soru.
evrimin ne taraftan anlaşıldığını gösteren sorudur. nitekim bahsedilen olay milyonlarca yılda gerçekleşir.
şimdiki insanların maymun olduğu gerçeği ortada kabak gibi dururken, bu sorunun cevaplanması pek de mühim sayılmaz.
haksız bir sitemdir.

(bkz: hatayı biraz da kendinde ara)
peki bazı insanlar neden maymun gibi davranıyor?
bu insanları böyle davranmayı nerden öğrendi...
insan suretinde gayet rahat dolaşmaktalar.
(bkz: gezme king kong bu dağlarda seni avlarlar)
Insanların maymunluk yaptığını görem maymunlar evrim teorisinin geriye döndüğüne karar verdiler. O yüzden.
olmaktadır. hatta bazen dövlet bize bahmiy diyorlar.
gerçekten de insan olabilseler bu tür soruları sormazlardı.
(bkz: evrimi götünden anlamak)
evrimciler gülüp geçiyorlar.

ahahaha biz de gülelim bari de tadı çıksın.

güldük eğlendik yeter.

bu soruyu soranın zekasından şüphe eder gibi aşağılayıcı bakışlarını da al darwinin dizinin dibine çök ve bu soruyu ciddiye alıp cevapla.

şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?

lütfen!!!!
tamam bende ;

(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
bir başka soru: eşeğin ziki neden kobra olmuyor? bunu da cevaplayın amk.
evrim teorisi gerçek olsa bile ; maymun ile insan arasında neandarthel ırkının varlığı kabul edilmelidir. Zira neandarthel ırkı, insandan biraz daha iri, biraz daha kıllı bir ırk olmakla birlikte zeka gelişimi daha geridedir. 1 dk lan gerçekmi yosam, neler söyledim ben.

Ateyizler yardım edin lan.
evrim teorisi tek soru ile çöktü.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ
--spoiler--
Şimdiki topraklar neden insan olmuyorsa ondan.
(bkz: evrim teorisinin çöktüğü an)
evrim teorisini bilmeyen ve çamurdan yaratıldığına inanan mümin sorusu.
sabırla bekleyin bir gün olacaktır.
ibni sinadan cahıza otuz kadar müslüman alim evrim teorisine benzer görüşler ileri sürdüler ama hasıraltı edildiler. bu evrim teorisi hristiaynalığı ve yahudiliği yerle bir eder ama isalma bir şey yapamaz.Çünkü kuranı kreimde bunu savunan veya karşı çıkan argüman yok. ama incil ve tevrat kendini yaratılış hikayesine çok ayrıntı ve tarihle bağlamış ve bilim çürütüyor. bir gün islamcılar gözlerindeki perdeyi kaldırarak aslında evrim karşıtlığı ile hristiyanlığı savunduğunu ne zaman anlayacak merak ediyorum.
cevabı "kadınlar kaburgadan geldiği halde, şimdiki kaburgalar neden kadın olmuyorsa o yüzden" olması gereken soru.

cehaletin bu denlisine gülünür mü ağlanır mı bilemedim?
kemalistleri gördükleri için. bu kemalistleri gören maymunlar bir su kenarına çekilip timsah olmayı bekleyeceklerdir.
Darwin amcanın minik aklını kurcalayan soru.
güncel Önemli Başlıklar