bugün

benim o. saçma gelir. kafiyeli cümlelerden başka bişey değil. içimi cız ettirmiyor.
ps:çok isyankar oldu affedin,başlığı bulunca çıkarayım aradan dedim.
Henüz doğru şiirle karşılaşmamıştır.
şiir sevmeyen erkeğin karşı cinsidir.
onur ünlü'ye göre şair adamın asla sınanmaması gerektiğini hiç bilmeyecek kadındır.
erkek duygularından habersiz olan ve her erkeğe öküz olarak hitap eden kızdır.
Hiç hakkınca sevilmemiş kızdır.
" kezbandır, direk icraata geçiciniz."
edebiyattan anlamayan, sanat ve estetik anlayışı olmayan kızdır. zannımca konuşmaya değmez.
orospular şiir sevmez, kadınlar değil.
şiirden anlamayan kadın vardır. çünkü anlasa illaki bir şekilde sever. tüm şiirleri olmasa bile gönlünün telini titreten bir kaç tanesini sever.

ben sevgilim dediğim kadına ki sonradan ne kadar aşşağılık birisi olduğunu anladım direkt şairinden şiir götürdüm de umursamadı. buradan sonrası da bizim aptallığımız oluyor artık.

bir de neden şairler hep erkek? hep demesek de ekserisi veya en kalitelileri. işte aynı nedenden. kadınlar erkekler kadar duygusal değildir. bugün aksini idda eden onca kişi olsa da erkeklerin duygusallığı çok daha fazladır ve çoğu zaman mantıklarının önüne geçer. bazen bir şiirle bazen de kahramanını yazarın oluşturduğu bir romanla da açığa çıkar bu. ama erkeklerin yazdığı şiirleri okursanız anlarsınız o duygu yoğunluğunu.

kadınlar... yaşadığım en acı tecrübeden sonra diyebilirim ki asla bu yoğun duyguları haketmeyen yaratıklar. anca evinin kadını, çocuğun anası olabilir. fazla beklenti göte girebilir.

hasılı kadın ne duygudan anlar ne de şiirden!
gitsin kahve de okeye dönsün. şiir sevmeyen kadınları en iyi onur ünlü anlatmıştır sanki :

http://www.youtube.com/watch?v=cVLlfaRzOp4
kart oynamayi ve resim yapmayi, seven kadindir. Var boyle bir model maalesef taniyorum.
şiirin niceliği değil, kendisine ithafen okunduğu zamanlarda okuyanın niteliği ile ilgilenilmesi hasebiyle şiirin kendisi ile arası iyi olmayan kadındır.
belki de kendisine hiç şiirler okunmamış yazılmamış kadındır.
kütüktür.
bazıları şiir sevmez. çünkü onların yaraları yoktur. yaraladıkları vardır.
Bu arkadaşları boş bir mesire alanına toplayıp, ateşe verip yakasım geliyor.
Sevmek zorunda olduğumuzu bilmiyordum.
Şiir sevmeyen kadın bence gerçek bir aşkı yaşamayı haketmeyen kadındır. En güzel kelimelerin özenle seçilip bir mısra oluşturmak onunla da yetinmeyip en güzel mısralardan dizelet yapmak normal bir durum olamaz.