bugün

On yıldır şeriat geliyor diyenleri yalancı çıkarmış durum. Amunuyiyim gelecek gelecek dediniz. Ailecek kapandık. Sicaklardan bunaldık. Kömür de vermediler. Ortada öyle kaldık. Ne vakit gelir bu şerait?
kendileri göte gelmiştir efenim oradan sonra bizlere uğruyacaktır çarşamba gibi.
Ortadoğuya uğrayıp öyle gelecektir.
GELiRSE TÜRKiYEDE Ki SADECE KÜÇÜK BiR AZINLIĞIN MÜSLÜMAN KALACAĞINA DALALETTiR.
TÜRKiYENiN GAYRiMÜSLiMLiĞi TESCiLLENMiŞ OLUR. ÖYLE HER NÜFUS KAĞIDINA MÜSLÜMAN YAZMACIK DEĞiL BU GENÇLER.
HAYIR HANGi KADIN RECM ERKEĞEDE EMREDiLMiŞKEN BUNU GÖREN DUYAN iŞiTEN OLMADIĞI HALDE KABULLENiR.
ÇOK EŞLiLiK 9 YAŞINDAKi ÇOCUKLARA TECAVÜZÜN YASALLAŞMASI FALAN.
TÜRKiYE DE YAŞAYAN MÜSLÜMANLAR EN ŞANSLI MÜSLÜMANLAR.
HiÇ BiRiNiN ALLAHU EKBER DiYEREK TARAMAYI VEYA TARANMAYI iSTEYECEK KADAR KAFAYI YEMEYECEĞi ORTADAYKEN.
HiÇ BiRiNiN KIZLARIN VAJiNASININ DiKiLMESiNE KAFAYI TAKACAK KADAR MANYAKLAŞMADIĞI BELLiYKEN.
GERÇEK iSLAM SUDi ARABiSTANDA BUGÜN IŞiDiN KORUYLA YAYMAYA ÇALIŞTIĞI.
TÜRKiYE NÜFUSUNUN YÜZDE 80 i GERÇEĞiYLE TANIŞSA ÜLKEDE MÜSLÜMAN KALMAZ.
şeriatin gelmek gibi bir çabasının olmamasındandır. toplumu, kitleleri güdülemek için en etkili silah korku yaratmaktır. şeriat gelecek diyenlerle din elden gidiyor çığırtkanlığı yapanlar aynı tayfa. bu sloganlar sayesinde toplum kutuplaştırılır, toplumda çatışma ortamı yaratılır. ortaya çıkan olağanüstü durumlarda da demokrasi rafa kalkar. 80 darbesi gibi.

şeriat türkiye için artık bir sistem değil, gerek görüldüğü zaman toplum üzerinde kullanılan bir korku aracıdır.
beklenilen durum. ya arkadaşıma gelecek dedim de, tahminen ne zaman gelir? ona göre plan yaptık da.
onun yerine uluslararası sermaye geldi.
akp varya zaten, şeriat kadar iğrenç bana göre.
Yolda radar varsa dikkatli geliyordur.
geldi de havaalanında bir sorun çıkmış üç saate evde olur.
Bakıyorum da bir sürü osmanlıcı p.ç türemiş. bunlar şimdi biz demokratik parlamenter kadın erkek eşit bir toplum mu istiyoruz demekteler ?

tabi canım g.tüm de ben imparatorum demekte zaten.
Şeriatın şahıslarda yaşanmamasından kaynaklanır.
Gelmeyecektir. Gelse de geldiği gibi geri gidecektir.
Eli kulağındadır. *
gelmez .bu kadar rezilliğin yaşandığı memlekete şeriat gelmez .allah cc dinini biz gibi sefillerin elinde rezil etmez .biz ne zaman düzelirsek o zaman .
beklenendir. özlenendir.
sebebi şeriat yanlılarının, derdi gerçekten şeriat olanlara değil de, derdi şu

https://www.youtube.com/watch?v=nQRpKWXwnxw

olanlara oy vermesi olabilir!..

not: bu da bir sebep olmakla beraber asıl sebep bu ülkenin aydınlık insanlarıdır. şeriatçıya pabuç bırakmayız...
(bkz: geliyeah)
Modern hukuk sistemi varken geçmişe gitmek zaten epey abes kaçar.
Getirmek isteyenlerin de, gelmesini istemeyenlerin de şeriat hakkında tam bilgiye nail olmamalarından kaynaklıdır.

Seriat gelsin diyenlere şeriat hükümlerini sorsan bilmez,

Gelmesin diyenlere sorsan onlarda bilmez.

Al bak afganistan, iran, sudan, suudi arabistan sanki gerçekten şeriatla mı yönetiliyor.

Hükümlerin içlerinden kendilerine yarayanları cımbızla çekiyorlar işte.
gelmesin, Arabistan da kalsın. şeriat gelince evden çıkamayacak kadınların bile şeriat için ağlamasına diyecek söz bulamıyorum.
bazılarınız hatırlamaz çok değil 12-13 yıl öncesine kadar üniversiteye bile başı kapalı giremiyordu kimse şimdi ilkokulda bile isteyen başörtüsü takıyor...
Siktir et şeriatı, cümle içinde meme var lan. Oyh
90 lı yıllarda laik rejim halkı şeriatle korkutarak oy alırlardı,bir kaçtanede sahte tiyatro sergilerdi iş biterdi.
şeriat getirmek isteyen bir kitle yok ki zaten. bu insanları kutuplaştırmak ve dinden soğutmak adına sözde atatürkçü mezhep faşistlerinin uydurduğu bir şey. zaten iran devşirmesi olarak bunu kurgulayan insanlar da irana gitmedi. hala fantastik kurgularıyla halkı kutuplaştırıyorlar.