bugün

Kan gövdeyi götürürür cihad edecek bir şey kalmayınca birbirlerini vururlar. Bilime sanata dair ne varsa yok ederler.
Arog filmi gibi olur herhalde...

- sakallı bir adam deve üstünde gelir;

- yeni icatlar yapıyormuşsunuz, duvarlara resim çiziyormuşsunuz...

Diye kızar...
fena seks döner.
Birbirlerinin kollarını keser dururlardı.
Malum en çok hırsızlık bunlarda...

Gerçi bunlar dini de kendilerine göre yonttukları için muhtemelen Kuran'la zerre alakasız bir yönetim şekli olurdu.
birbirlerini düdükleyip kitabına uydururlar.

(bkz: badelenmek)
örgütlü alkol kaçakçılığı işine girerim, iran'dan biliyorum fena para dönüyor.
2 sened ea.nıa koyarlar dünyanın. bu adamların sürdürebilirlik gibi bir mantığı yok! Bakteriden hallice organizmalar.
işid şeriatçı bir örgüttür işidin dünyayı yönettiğini düşünün.
dünya nüfusu 1 ayda yarı yarıya düşer.
Dünyada huzur ve güven ortamı olur diyordu benim yan komşu. Sonra fetöden içeri aldılar. Hala içeride.
Örnekleri lokal ölçekte dünya üzerinde görülen şeylerin global versiyonu olur. Fazla bir hayal gücüne gerek yok.
kendilerinden olmayan tüm nüfusun ya tek kolu ya tek bacağı olmazdı. bunlar öyle allah korkusundan yoksunlar ki işine geldiği gibi davranmayan herkesi "allahın emri bu" diyerek keserler. bakınız suriye bakınız mısır bakınız ırak bakınız iran bakınız suudi arabistan..
bunu anlamak için orta doğuya bakmak yeterlidir. orda zaten yıllardır demosu var.

din kanserdir.

"para" ile birlikte, dünya tarihinin her çağındaki her savaşın 2 sebebinden biridir.

"tabula rasa" kavramı, insanın boş bir sayfa olarak doğduğunu, hepimizin en büyük kötülük ve en büyük iyiliklere muktedir olduğumuzu anlatır.

bir insanı ne kadar baskılarsanız o kadar kötüyü, ne kadar eğitirseniz o kadar iyiyi ortaya çıkarırsınız.

din özgür iradenin en büyük düşmanıdır.

Bu sadece islam değil, bütün dinler için geçerlidir.

dogma, insanlığın en büyük tehlikesidir.
örnek verilen ülkeler değil,
brunei
malezya
ve kısmen endonezya
şeriati büyük oranda uygulayan müslüman ülkelerdir.

her zaman söylüyorum; şeriat Allah ın koyduğu kanunlardır, reddedilemezler, uygulanmayabilirler, ama Allah ın kanununa karşı çıkamazsınız,

gö.. pardon, gücümüz yemiyor diyebilirsiniz sadece.

zorunlu edit: evet arkadaşım, yaşadığım coğrafyadaki insanlarla benim de gücüm yemiyor. saydığım ülkelerden seveceğim, sayacağım (karşılıklı) bir koca bulursam, o koca da şeriatin bana verdiği bütün hakları bana teslim edecekse seve seve giderim, sen hiççççççç tasa etme.
birbirlerini hoplatırlar.
güncel Önemli Başlıklar