bugün

bu milletin aklıyla alay etmekten başka bir şey değil. şu maçta olan her şey gündem değiştirme çabasından ibaret. iki hafta bunu konuşur millet.

seçim falan yapılacakmış kimsenin umrunda mı? şenol güneş bey hastaneye kaldırılmış, kim siklesin ülkeyi, seçimi?
Umrumda olmayan olay.
Ya beyler, bakın yüce cosmos aşkına.
Tenimiz sütten yapılmadı. Bildigin kaba saba adamlarız hepimiz. Genetik yapımız bu. Öyle kafaya gelen çakmakla falan kimse hastanelik Olmaz. Yemeyelim birbirimizi.
Her neyse, ne diyecektim. Hah. iki sene önce cam kapıyı itmeye çalışırken kapı elimde patladı. Bilek kısmında ciddi derecede açılma ve kanama oldu. Ağzım yüzüm fışkıran kandan dolayı kıpkırmızı kesildi. Fakat ne mi oldu?
Hastane yakın diye yürüye yürüye acile gittim. 12 dikiş attılar. arabaya bindim, bastım evime döndüm, yattım.

Yani, mavzer kurşunu değmedi anasını satayım. Camekanda mı büyüdünüz? Bir de beş dikiş atılmış. Aranızda başka eğitimli olan var mi bilmiyorum lakin ufak bir tentürdiyot sürmüşler, üzerine de stapler yapmışlar. O da tutmamış zaten. Alelade olduğu bariz.

Neyse, kumda oynamaya devam.
Akıl hastanesidir. Yerinde bi karardır.
+ alo biz geliyoruz hastaneye. Doktoru ayarla, hocanın kafasına bantla zımba teli yapıştırdık onu alacak ordan sonra gazlı bez yapıştıracak. çıkacak açıklama yapacak yarıldı diye. Şimdi mahkemeye gidip kupa için yalvaramayız bu sefer bu taktiği deneyeceğiz.

- tamam, anlaşıldı.
...

görsel