bugün

sivas'ta alındığında eve kaçılması gereken koku.
kendisi bir ankara düşçüsüdür. günlerini mütemadiyen sonbaharı özlemek ve world of warcraft oynayarak geçirmektedir. birlikte içilmesi pek bir zevklidir. ayrıca bu kişiye gel dersiniz, hemen gelir. mesela; "bu hafta sonu arkadaşımda kalıcam" diyerek kaçak bir şekilde trenle istanbul'a gelirken arayan annesine, "arkadaşa gidiyorum dolmuştayım" diyerek trendekilerin şaşkın bakışlarına aldırmayacak kadar da umursamazdır. hoşgelmiştir.
burnuma şekerli kar kokusu getiren yazar*
Kar helvasını bilenler için pekmezli kar kokusu da vardır.
Ayrıca üçüncü nesil bir yazarmış.
çok kibar bir yazardır.
(bkz: bici bici)
sevecen, sempatik, tanıdığıma çok sevindim kişisi. nickinin vega 'nın bir şarkısından arakladığını söyleyerek bana yollamıştır. iyi etmiştir.ayrıca o bir mühendis adayı.
bir yazarı ifade etmenin dışında vega'nın ankara adlı şarkısının sözlerinin bir kısmıdır;

Yağmur dönerken kara
Yavaşça süzülenler yola
Araba dolusu bi tuhaf seven
Şarkılar çalan söyleyen

Sevenlerden biri ben
Arkada bıraktığım sen
Kim olduğumu biliyorsan
Söylesen

Ah yağmur dönerken kara
Şarkılar var falımda
Hepsi sana hepsi sana bu gece ANKARA

Ah yağmur dönerken kara
Yine yol var falımda
ister özle, yok istersen hiç hatırlama

Sokaklar dolusu şekerli kar kokusu
Tunalı'da gezinirken bizde bir Kahvaltının tutkusu

Acıkanlardan biri ben
Arkada bıraktığım sen
Kim olduğumu biliyorsan
Söylesen
1 saatlik yazarın * arkadaşı. *
vega'nin ankara adli sarkisinin en ic isitan, garip hissettiren dizesinde gecen tamlama.
"en fazla boş bkz bulunan entry" rekorunu tamı tamına 72 boş bkz ile kırmış olan yazar.
(#675911) ***
edit 1: 3 başlık dolmuş, ama hala 69 boş bkz ile rekoru elinde tutan yazar.
edit 2: geriye kaldı 68 boş bkz.
ufak bir anlaşmazlık sonucu tanıştığım ve buna pek memnun olduğum rpgci yazar. * *
hakkında girdiğim entryleri bana muhtelif sebeplerden dolayı sildiren yazar. * zaman zaman küs kaldığımız, arasıra konuşmazsak kendisini özleten taa eskilerden bir arkadaşım.
ben ona, "yaz" dedikçe, "yaz bizi yaz, anlat onların yüzsüzlüklerini, dileklerden ve boşluklardan bahset" dedikçe, vazgemiş olan kişidir.
güncel Önemli Başlıklar