bugün

yok kandırıldım yok ateşkes yok af yok şu yok bu bahanesiyle teröriste zaman kazandırıla kazandırıla ölüme gönderilen çocuklarının hakkını aradıklarında suçlu ilan edilen insanlardır.
şehit maaşını alıp yarabbi şükür deyip adam öldürseler muktedirler tarafından suçlanmazlardı oysa.
Göte göt demek suçsa, bu şehit yakınlarının değil Türk adaletinin sorunudur.
Nasıl suç işlemişler anlatın bakalım.
Sizin suç anlayışınız sakat.
Bir insan şehit yakını olup ne gibi bir suç işleyebilir merak ediyorum.

Sizin suç sandığınız şey rte'yi eleştirmek ise o tamamen sizin mallığınız.

Bir insan demokratik ülkelerde hakaret etmediği sürece kendini yönetenlere istediği eleştiriyi getirebilir. Demokratik ülkelerde...

Sizin gibi devlet başını haşa Allah sanan şirk koşucuları bunu anlamaz.
Suç ve ceza kavramlarının ideolojilere kişilere siyasilere zenginlere nüfuz sahiplerine göre şekillendiği bir ülkede yürürlükteki kanunlara (bu isterse dini hukuk olsun hiç farketmez) göre adaleti tesis edemezsiniz. Ankarada bir vekilin evinde bir özbek hizmetli kadın nedense durduk yere intihar..! Ederek ölüyor ve soruşturmanın üzeri bir takım siyasi gerekçelerle, cenazeye otopsi bile yaptırılmadan kapatılıp olay örtbas ediliyor ve hiç kimse de ne oluyor deyip sesini çıkaramıyorsa o ülkede adalet filan yoktur. Güç adaletten baskınsa, Adaletin olmadığı bir ülke ise orası, eninde sonunda yıkılmaya mahkumdur. istediği kadar ilim bilim teknik fen zenginlik ve refaha sahip olsun isterse nafile. Kendi kendinizi kandırmayın.

Fatihin elini kesmeye kalkan kadı nerde biz nerde?
Bu memlekette Atatürk'e benzediği için ayrıcalık isteyenler var.
Böyle salak başlıklar iyi oluyor hemen donuzluyorum.