bugün

şehit yakını rte'yi eleştirdi diye ana bacı küfreden aktrolleri görmeyen orospu çocuğunun zoruna gider.

sizin gibilerden öğrendi bu millet.
çomar değil mi amk , harekatı kk mu başlattı , apo ya sayın diyen rte çadır mahkemesinde pkk lıları aklayan rte , açılımda terörle müzakere olmaz diyenleri iki cihanda lekeli ilan eden rte , şemdin sakık ı tanık yapıp çalışma arkadaşı ilker başbuğ u içeri tıktıran rte şehit gelince tepki gören kılıçdaroğlu öyle mi ? aklınızı izanınızı sikeyim arkadaşlar , arkadaşlar beyninize sokayım bu neyin kafası amk ben anlamadım.
Daha beterini de yapan var.
Bakın şu orospu çocuğu şehit ailesinin tüm bireylerinin ölmesini istemiş.
görsel

Tabi ki bu kansızları gerekli yerlere bildiriyoruz.

Lütfen bu tip şerefsizleri bimer, cimer ve egm.gov.tr ye bildirelim.
neden sürekli ekşiden haberler paylaşılıyor burada, ekşinin arka bahçesi mi burası?
Abisinin cenazesinde insanca gönderilmiş bir çelengi siyasi görüşleri yüzünden dereye atıp aklınca o teröristleri zamanında haburda davul zurnayla karşılatan, diğer teröriste ne istediyse veren vatan haini herife yalakalık yapana ben çomarda demem... Çomarında bir haysiyeti, gururu vardır.
Askerimizi şehit edenlerden bir farkı olmayan şerefsizdir.

Vasıfsız liderciği Abisini şehit edenleri Terör örgütü olarak tanımlamıyor, bir de üstüne ziyaretine gidip çelenk bırakıyor. bu ne yüzsüzlüktür?linç edilmediği için şanslı.

Dün seçildi diye sinirden kuduranlar,bugün savunur olmuş.Bunlar çomar dediklerinden daha çomar. Tabi.
Afrin operasyonuna bombok savas diyen ypg'liderdir. Bahaneyle sehit ve ailelerine öfkelerini kusuyorlar. Kodumun baş comari terörle savaş olmaz, mücadele olur.
--spoiler--
bak şimdi heyecanlı fanatik partizan arkadaşım. sen "ypg-pyd terör örgütü değildir" deyip, pkk güzelleşmesi yapan birisini türkiye'nin en kalabalık şehrine il başkanı yaparsan, sezgin tanrıkulu, hüseyin aygün, eren erdem gibi insanları kendine sağ kol yapıp, şehit cenazesine çelenk gönderirsen, bu bir iyi niyet degildir. bu şehitle dalga geçmektir. ben o abinin yerinde olsam çelengi dereye tamam. direkt .... anladın sen onu.--spoiler--
Bak şimdi güzel kardeşim. Sen teröriste terörist demeyen kansıza tavır yapıyorsan, en büyük teröriste utanmadan ne istediyse verdim diyen kansızada aynı tavrı yapacaksın ki, bir saygın olsun.
Benim sevdiğim yapınca normal, başkası yapınca tu kaka, yok böyle bir dünya.
kardeşinin şehit olmasına sebep olanın çelengine değil de, gidip de olayla hiçbir alakası olmayan kişinin başsağlığı dilek çiçeğine kafayı takan acılı bir abiye söylenecek bir şey değildir. fakat yine de kardeşinin ölmesiyle bile hiçbir aydınlanma yaşamamış hala siyasi çıkarlar peşinde koşan bir abidir.

şehit cenazelerinden önce hak ettiğiniz parayı alamazsınız vs gibi tehditler edildiğini herkes biliyor. bu tip gariban insanlar da bu tip eylemlerle olayı iyice abartarak ilerletiyor ve fayda sağlamaya çalışıyorlar.

kısacası yazık, günah. ithamlara dikkat etmek lazım. ama bu kadar sadakat da gösterilmemeli artık.
Bu Orospu çocuğu fake hesabının avukatlığını yapıyor utanmadan.

Hani fıkrada var ya. Banka soyan iki arkadaşın arkasından polis bağırmış: "kaçma lan orospu çocuğu." Biri ötekine "sen devam et dostum" demiş. "Polis beni tanıdı."

Bunlardaki pişkinlik o işte. Küsküyü görünce koşa koşa gelip altına uzanmış. 15 temmuz şehitlerine küfreden bunlar, tarihe ataya anaya söven, bunlar rahat yaşasın diye canını verenlere hakaret eden bunlar, yediği kaba her şekilde sıçan bunlar. Ama bir yandan pişkinlikle diktatörlük ve baskıdan söz edip bir yandan bütün bu sövmelere, hakaretlere rahat rahat devam edenler de bunlar.
Bak, dünyanın herhangi başka bir ülkesinde bunların yaptıklarını yapsa birileri, anasının üstüne koyup sikerler adamı.
şehit babasına karaktersiz diyen parti başkanı var,ona ne diyeceksiniz?
Şehidine "kelle" diyen insanlara ne diyeceksiniz? Samimiyetsizler.
"askerlik yan gelip yatma yeri degildir." kilisdaroglu dedigi icindir. hakli tepki.
Türk Örf ve adetlerinden Haberi olmayan TAbi ki çomardır. Kardeşi Şereflidir Şehit olmuş Ama abisi çomarlığından kurtulamıştır.

Ayrıca Oruspu çocuğu olan Sizler siniz ki Abisinin şehit acısını yaşayan Adama FEto cu diyerek Yapmadığınızı bırakmadınız.

Sen ve senin Gibi çomarlar Cenaze adabını öğrensin önce.
aileden birinin hayatını kaybetmesi o aile mensuplarının çomar ya da solcu olmasını değiştirir mi? burada şehit kişiye mi hakaret edlmiş, peki? geçin şu boş troll muhabbetlerini!
Kandil'den gelen teröristleri habur'da ben mi karşıladım? Bizim millet balık hafızalı bunları unutuyor hemen.
Şu acılı insanların o anda yaptıkları üzerinden siyaset yapmayın amına koyayım. Ne şehide ne bi şeye saygınız var. Bi de diyor ki çelengi dereye atmakta haksız mı? Birader o duygular içerisinde, yakınını kaybetmiş bir insan gidip ne yapsa haklıdır. Ne bekliyosunuz mına koyim basın açıklaması mı yapsın? Kardeşinin cenazesinde erdoğanı eleştiren subay da haklıydı bu da. Ama zor günlerinde söyledikleri ya da yaptıkları yüzünden şehit ailelerine zarar vermek işlerinden atmak. Bak işte bu tam orospu çocukluğudur. Yok öyle senin şehidin benim şehidim. Yok öyle çomar şehit gezici şehit. Siktirmeyin beyninizi yeter artık. Allahsız misyonerler sizi.
bizim topraklarda göte göt denir, bir insan çomarsa şehit abisi amcası halası dayısı teyzesi babası annesi olması onun ne olduğu gerçeğini değiştirmez.

esas bence göte göt denilmesinden ziyade, şehit cenazelerini siyasi propaganda yerine çevirip konuşma yapan, şehit cenazesinde yaptığı siyasetin dozunu ayarlayamayıp saçma sapan yuh çektiren, şehit abisi gerçekleri söylüyor diye hakkında soruşturma açan, iki mehmet öldü diye meclisi açamayız diyen, şehit yakınlarını tekmeleyen insanlara ses çıkarmamak esas orospu çocukluğudur.

3-5 yıl önce davul zurnalar eşliğinde megri megri diye teröristlerle kol kola şarkı söyleyenleri destekleyen de o zaman laf söylemeyen de esas orospu çocuğudur.

biz kandırıldık diye çocuk kandırır gibi halkını kandırmaya çalışanlara laf söylemeyendir esas orospu çocuğu.

haklısınız, size çomar değil orospu çocuğu dememiz gerekiyor aslında.
Ailesi nasıl tavır alırsa alsın o kişi kutsal bir yolda ölmüştür. Bu tarz laflar hakarettir. Senin götün rahat ediyorsa o şehit olan kişiler sayesinde.

Şikayet edilip gereken ceza uygulanmalıdır.
yandaşlar arasında çokça bulunan bir şerefsiz türüdür.

ne çabuk unuttular şehit cenazelerinde yaptıklarını, şehit yakınlarına nasıl sövdüklerini! gidinin akvaryum balığı hafızalı malları.

hayır, o değil, bulunmaz hint kumaşı muamelesi ettikleri şahsın, şehitlere "kelle" demesini ve şehit yakınlarına yaptıklarını da (bkz: şehit babasını dava eden başbakan) unutuverdiler!

bizim tavrımız nettir: şehit aileleri ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar haklıdır. sövseler de haklıdırlar. sesini bir tek kaybettiklerinin cenazelerinde duyurabilen, sonra ömürleri boyunca o acıyı çekecek insanların söylediği bir çift lafa bile işimize gelmiyor diye tahammül edemeyen firavunlardan değiliz.
Akparti'nin çözüm sürecini çobanlarından öğrendikleri gibi dillerine dolayan kızıllar görüyorum

izan diye bişey var, akıl diye bişey... duydunuz mu hiç?

Çözüm süreci, ortada olan, devletin açık ve net olarak çeşitli yurt içi ve uluslararası iletişim kanalları ile yürüttüğü, provokatif ve sabotaja yönelik örnekler dışında terör örgütünün fiili saldırıyı durdurduğu, kürt vatandaşların bilinçlenmesini ve terörsüz bir yapıda hangi imkanlara kavuşacaklarını deneyimledikleri devlet kontrolünde, uluslararası gözlem altında bir süreçti.

Terör örgütü rahat durmadığı gibi, devlet de boş durmadı. istihbatatını topladı, sabırla gözlemini yaptı, halka gerekli bilinçlendirme çalışmalarını uyguladı. Nihayetinde bu sürecin sonunda örgüt ve halk arasında derin bir çatlak doğdu, terör kendini ayrıştırıp rahat durmayınca devlet süreci noktaladı ve bitirici operasyona başladı.

Bu kadar net. O süreç boyunca Türkiye'yi hedef alarak silahla saldıran, açıkça savaşan, kan döken herhangi bir unsura karşı hükümet "bunlar iyi, bunlar terörist değil" dedi mi? Demedi. Ama cehape dedi ve demeye devam ediyor.

Demogojiyi, boş lafı bırakın. Ancak birbirinizi avutursunuz. Şu anda terörü komple bitirmek için, amerikasıyla, avrupasıyla türkiyeyi istemeyen odaklara rağmen çok anlamlı ve çetin bir sıcak savaş sürüyor. Henüz cephede çatışma devam ederken ve namluların dumanı tüterken, kanlar sıcak iken karşıdaki düşmana "düşman" demeyen, müttefikleri karalayan, anti propaganda ile savaşın bir cephesi olan enformasyon araçlarıyla türkiye aleyhinde algılar oluşturan cehape'nin bu yaptıkları resmen alenen düşmanla beraber olmaktır.

Hala bıdı bıdı...
hem akp'nin hem chp'nin zamanında pkkya yarandığını görmezden gelip akp yi veya chp yi savunan daha da orospu çocuğudur. kk nun zaten pkk yalaması olduğunu biliyoruz, zamanında iktidar da pkk ya ne tavizler verdi biliyoruz. iki tarafta suçlu, bu konuyu şehit üzerinden tartışan partizan orospu çocuklarının amına koymak lazım aslında. sabah akşam bilgisayar başında göt büyütüp, ''akeeepeee akeeepee ' veya ''cehepeee ceheepeee'' veya ''meheeepeee mehepeeee'' diyerek seviyesizliğini buralara taşıyan andaval orospu evlatlarından büyük çomar yoktur.
ortada şehit var kimsenin sikinde değil adam kalkmış chp'ye sallıyor diğeri kalkmış akp'ye sallıyor olaya bakış açınızın anasını sikeyim sabah sabah delirttiniz.
chp’ye pkk mevzusunda tepki gösteren herkese “ama çözüm süreci oldu, tayip bunlarla masaya oturdu.” gibi aptal aptal konuşan bir tayfa var. akp’nin yaptıklarıyla chp’yi savunmak ne tarz bi salaklık? chp’yi eleştirmek için illa akpli mi olmak gerekiyor? çözüm süreci zamanı akp’yi eleştirmediğimi nereden biliyorsun? o zaman binlerce insan akp’yi eleştirirken çomar demiyordunuz da şimdi aynı hatalara chp düşünce eleştirenlere neden çomar diyorsunuz? çomar olmamanın tek şartı chpli olmak mı yani? yemin ediyorum kansızsınız.

siz ölmeyin diye ölmüş bir adama ve ailesine saygı duyun. gelip burda mide bulandırıcı şeyler söylemeyin.

edit: kardeşim siz gerizekalı mısınız? akp'yle uzaktan yakından alakam yok. açın entrylerimi okuyun. iqsu tek haneli arkadaşlar için özetleyeyim: chp'nin yaptığı hataların bahanesi yok. bu kuyuya daha önce inmiş ve bu sebepten eline şehit kanı bulaşmış akp'nin yaptığı ne kadar yanlışsa chp'nin de yaptığı o kadar yanlış. kendine Atatürkçü diyebilen birisi şu an chp'yi savunamaz. bunları söylemek çomarlıksa çomarım ben de. şurada akpli olmadığımı belirtmek bile beni rahatsız ediyor resmen. taraf olma sapkınlığınızı bırakıp birazcık gerçekleri görün. mezopotamya eşeği pkklılar eksilemeye devam edebilir.
Bu cümleyi kuran da bunu savunan da vatan haini orospu çocuğudur. Bu çok açık.