bugün

Yusuf Tekin twitterdan açıklama yaparak kesin olduğunu söylemistir. Kaç gündür kayıp bu çocuk aradılar mı gerçekten insan merak ediyor. Allah ailesine sabır versin. Doğu da bir öğretmen daha katledildi kimsenin umrunda değil.
Zaten kaç gündür öldüğünü biliyorlardır ama açıklamak için bugünü bile beklemiş olabilirler araya kaynasın diye.
'' inançlı birisiydi. Şehit olacağını en az 3 kez bana söyledi. Baba ben şehit olacağım derdi devamlı. Ben öyle bir çocuk yetiştirdiğim için çok gururluyum, Allah’a hamd ediyorum. Vatanımıza bağışladım, vatanım sağ olsun, devletimiz var olsun. Benim de bayrağımızda bir damla kanım oldu. Allah böyle diledi, böyle de oldu Ben çocuğumu inançlı bir çocuk olarak yetiştirdim. Rabbime şükrolsun ki o inancını sağlam bir şekilde teslim etti. Duası da kabul edildi.” açıklamasını yapan, dört evladını, tozun toprağın içerisinde inşaatlarda çalışarak büyüten bir babanın evladı.

henüz 23 yaşındaydı, gülüşü, sevdikleri, nişanlanacağı kızın hayali yitip gitti...

çocukların elinden tutmak, keşiflerinde öncü olabilmekti gayesi,

insanlık ve çağdaşlık düşmanı barbarların, ilkel kör bir şiddetin kurbanı, o artık bu ülkenin eğitim şehitlerinden birisi,

şimdilerde gündemde değil,

adın kalır, mekanın cennet olsun öğretmenim.
şehit öğretmen necmettin yılmaz'ın babası hamit yılmaz, oğlunun son görev yeri olan siverek'teki okulunu ve necmettin yılmaz'ın öğrencilerini ziyaret etti.
görsel

şehit öğretmenin öğrencileri ile tek tek ilgilenen şehit babası hamit yılmaz, öğrencilere çam sakızı çoban armağanı hediyeler verdi.
görsel

ve şehit oğlunun okulun anı duvarındaki resmine baktı özlemle.
görsel

bir şehit babası, oğlundan arda kalanlarla oğluna dokundu bugün.

ruhun şad olsun necmettin yılmaz...koç gibi baban, aslan gibi ailen ve milletin seninle gurur duyuyor...
Allah rahmet eylesin evet ölümleri kınıyoruz ama Kürt bölgesi de hassas bir bölge orada görev yapan devlet görevlilerinin halkın hassasiyetlerini daha fazla göz önünde bulundurması gerek.

Tekrardan acılı ailesine baş sağlığı diliyorum.
Terör örgütü tarafından 16 Haziran günü memleketine dönerken aracının önü kesilip yakılan. Kaçırıldıktan bir kaç gün sonra cansız bedeni bir derede bulunan öğretmendir.

Bu teröristleri kim haklı kim mağdur göstermeye çalışıyorsa işte onlar da , ellerine Necmettin Yılmaz'ın kanı bulaşan itlere benzer.
Cefakar anadolu çocuğu ruhun şad olsun. Cennette cemali ilahiye mazhar olasın.
Ya kahhar öğretmenlere, doktorlara uzanan elleri kahreyle.
evet rahmetli necmettin yılmaz öğretmeni hatırlayalım .....
güncel Önemli Başlıklar