bugün

küçük bir kenten büyük bir kente gelmişse,amı götü dağıtan kız olarakta nitelendirile bilir.tabi herkes için geçerli değildir,dağıtmayanlarda var sonuçta.
şehir dışında kız okuyan üniversite.
o diil de, bu sözlük ergenleri 17.sınıf mahalle karıları gibi dedikodu yapıyolar valla.

bakalım, senin o beyinsiz ailende büyümek zorunda kalmış kız kardeşin, şehir dışında bi üniversite kazanabilecek mi?...bence kazanamayacak...ailevi görüş yetersizliğinden...
Üniversiteler böyle mi cidden ?

Bu sene üniversiteye başlıyorum, çok heyecan yaptım...

Not: afyonda okuyacağım.

görsel
Kızın ailesinin tanıdığı sevgilisi varsa sorun yoktur.
dün meb'in anadolu liselerinde karma eğitim esastır yasasını kaldırdığını öğrendik.
nedir bu işin altındaki pis düşünce?
kızları kaliteli eğitimden mahrum etmek. kötü okullara kızları göndermek.
olayın devamı üniversiteden de kızları mahrum etmek için başka şehirlerde okuyan kızlara bok atmak.
geçen hafta marmara hukuka kayıt yaptırmaya gelen gençleri ve ailelerini izleme fırsatım oldu.
ordu'dan gelenler vardı. kızlarını kayıt ettiriyorlar.
sevinçle gelmişken amfileri falan dolaşıyorlar. o aileden üniversite okuyacak olan ilk kişinin o kız olduğunu anlamak zor değil. doya doya sevinsinler. üniversiteden kimseye zarar gelmez.
diyeceğim ailesinin göz bebegi o ordulu kız ve onun gibiler umarım sizin gibi şovenist domuzların peşini bırakmaz ve mahkemelerde sürüm sürüm süründürür.
Hiçbiri bakire olarak dönemeyen kızlardır.

Bunları geldikten sonra bir güzel ekspertize sokmak gerekir.
bütün herkesin vurup geçtiği kızdır. kaldığı ev genelev gibidir. vurdurur herkese.
Benim yeni kazananlara tavsiyem , ev tutacak durumunuz olsa bile eve çıkmayın. Eğer daha önce tek başına kalmış değilseniz yurt sizin için asgari güvenliği sağlar.

Ev tutmaya karar verirseniz varos mahallede tutmayın. Toplu taşıma araçlarından eve ulaşımınız mümkünse 2-3 dakika yürüme mesafesinde olsun. Bu yol ana cadde üstünde ve aydınlık olursa çok daha iyi.

Ev sahibi veya emlakçıdan gelen anahtarın kilidini eve yerleşmeden değiştirin. Bunu mümkünse baba abi kuzen vs gibi aile fertlerinden biri yapsın. Mümkünse kapının üst kilidini de değiştirin yoksa da taktirin.

Paranoyaklık olarak görmeyin. Bu zamanda artık her türlü pisliğe hazırlıklı olmak gerekiyor.
Vurdurmak için sehir dışında okur.
nerede olursa olsun, üniversite öğrencisi olan kızlar hakkında atıp, tutanların dünyaya geliş biçimi, zamanında analarının bir eşeğin altına yatmasıdır.
Üniversite sınavında sıfır çekenlerin çemkirdiği kız.
mesele okumaksa dünyanın öbür ucuna bile gidilir beyler.
Diğer kızlardan bir farkı olmayan kızdır. Fesatları kendi düşünceleriyle baş başa bırakın.
Üniversiteye yerleştirilenlerin yüzde 36 sını oluştururlar.
Sorumluk sahibi olmaya başlamış ve birçok sıkıntıyla yüzleşmeye başlamış kızdır. aynı zamanda okurken özel sektöre de başladıysa full+full hayata karşı donanımlarını üzerine giymeye başlayacaktır. Toplumumuz sebebiyle bir erkek birçok yerde rahatça hareket edebilir, rahatça bir yerlere girer çıkar ama kızlar öyle olamayacağı için karakterlerini güçlendirmeye çalışacaklar.
erkenden pes eden olursa tabii toplumun akışına bırakır kendini.
Bu sene de gol değil arkadaslar.
inşallah seneye
Yapılan yorumlara bak. yok vurdurmayan kalmamış yok genel evmiş. Sizin gibiler, asıl böyle kadınların çocuğudur nasıl bir yaranız var ise insan herkesi kendi gibi bilirmiş.
Çoktan vurdurmuş, üstüne mastır çeken kızdır.
Bugüne kadar kütletmemişini görmedim.
Evden çıkınca, gutbete varınca vurdurmak şart diye düşünüyorlar sanıyorum.

Birtane mi acaba dedim. Bu galiba yapmamış bişey dedim umutlandım ama o da anal kraliçesi çıktı.
Bakire gidip patlak dönen kızdır. Döndükten sonra hasar raporu almak gerekir.
görsel
Yüzde doksanı dört yıl içerisinde orospu oluyor. Kimi ilk seneden, kimi son senede. Tavşan gibi Çiftleşmeyi marifet zanneden, yetişkinlik zanneden yeni reşit hatunlarla dolu ortalık. Ailesinin yanında yaşarken eğlendirememiş kendini, evin çocuğu psikolojisine girmiş, başka bir şehirde ayrı eve çıkınca, bulunduğu arkadaş ortamında "yetişkin" olarak, artık büyümüş bir insan olarak kabul görmek için, önüne gelenin koynuna girmekte sakınca görmüyor yığınlar.

Yetişkinliğe değil, orospuluğa ilk adımı attığından bir haber. Fazla modern, fazla ilerici, fazla çağdaş bakış açısı, orospu olduğu gerçeğini değiştirmiyor, bundan da bir haber.

Erkeklerin ezelden beri cinsel konularda sütü bozuk, asırlar boyu erkekleri frenleyen, dizginleyen kadınların da sütü bozulunca, aklı sikişten başka bir şeye çalışmayan boş nesiller ele geçirdi ortalığı. Ve bu nesiller de geleceği çürütecek.
kadınların talep etmediği bir erkeğin klavye arkasından kustuğu kini okudunuz.
görsel