bugün

şebnem ferah'ın 8 nisanda gaziantep'te vereceği konserde uygulanacak olan kuraldır.
En son (bkz: 16 Nisan 2006 Samsun konseri)nde de uygulanıcakmıs. Bence super bi uygulama konserlerde couk cocuktankurtulup adam gibi izleme fırsatı bulunablir..
kesinlikle uygulamasını devam ettirmesini destekliyorum. çoluk çocuğun konser çıkışı evleri arayıp baba gel beni al demesi komik bi durum oluyo.
10 nisan 2006 adana şebnem ferah konserinede getirilen yasaktır.ancak ne yazıkkı üniversitedeki konserde oldukça fazla sayıda reşit olmamış insan vardı. (bkz: yasaklar delinmek için vardır)
dev sesli küçük kadın olan Şebo'muza çocuk bahçesi gibi bir ortamın reva görülmediğini ona da göstermek için uygulanması gereken bir yasaktır.Şebnem izlemenin de daima bir adabı,bir olgunluğu vardır bence
olması gereken bir kuraldır.yoksa giden insanları göruyoruz.16 yaş grubu "hayatı anladım çözdüm" edalarında olan komik çocuklar.
" (bkz: içine girdiğin küçük kaygan deliği).." diye devam eden şarkının ve benzerlerinin sebebiyet vermiş olacağını düşündüğüm alakasız bişey.ama tabi vardır bi bildikleri,nihayetinde çıkmış bi yerden.