bugün

yeni bir telefon alacak kişilerin ilgileneceği bilgilerdir. lg g4 stylus iyi. şu an öyle yani. umarım.
(bkz: sony xperia z3)
Note 2.

Xperia z3 Compact.
Samsung un gerçekten mükemmel telefonlar yapmasının kanıtı olan S6 dır.
Saatler boyunca hardcore oyun oynamazsan asus zenfone 6 bu bakımdan çok basarili bir telefon. Hardcore oyun oynasan da yine de sabahtan aksama kadar dayanıyor
Xperia e4.
Benim gibi sabahtan telefonu alıp akşama kadar elinizden düşürmezseniz gece 1 2 lerde biter. Eğer telefonu oyun harici şeyler için kullanıyorsanız abartısız 3 gün gider.
henüz alınmamış telefondur.
sarj süresi kullanıma göre değişiklik gösterir. siz 4 saat internette vakit geçirirken, başkası 2 saat vakit geçirir ve sarjı uzun gidiyor der. saçma bir ankettir.
samsung s5.
htc desire 816 olabilir.
Sevgilisinden ayrılanların kullandığı android telefonlardır.
lg g2'dir. bir yıldır kullanıyorum. şarjı hala 24 saat gidiyor.
LG G3'ün sarj süresi kısadır hatta kıpkısadır. Diğer tüm android telefonların sarj süresi daha uzundur.
benim pederin telefonu. şarjı 4 gün gidiyor. inanmayan bizim pedere sorabilir. ama 3g ve wireless kapalı. telefonu sadece konuşmak için kullanıyor.
En sevdiğim telefon listesine giren telefonlardır.
Lg g2 bu telefonlar arasındadır.
Yalnız son android güncellemesinden sonra ne halde onu bilmiyorum. 4.4.2 de gayet iyi durumda.
Android güncellemesinin -yine- çöp olduğunu duyunca güncelleme yapmak istemedim. Bence iyi yaptım.
Note II. gayet iyi gidiyor.
General Mobile 4G.
çok yoğun internet ve görüşme trafiği olmadan htc desire 616 buna örnek olabilir.
sony xperia z2.oyun oynadığım halde bir gün götürüyor.
General mobile discovery.
(bkz: note 3 neo)
Lg serisi.
3000 mah ve üzeri bataryaya sahip telefınlardır.
meizu mx4,xiaomi redmi note. (bkz: meizu mx4).
Böyle bir şey yok arkadaş. O internet açıksa o şarj bitecek.
güncel Önemli Başlıklar